Skocz do zawartości
Forum

Ból jajnika a ciąża


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) 03.04.2011r kochałam się z chłopakiem i on skonczyl, był to 17 dc, a kilka ostatnich moich cykli to 34,40,35,33,36. Nie są regularne. Nie jestem pewna czy były wtedy dni płodne. Od stosunku minęło 16 dni, a dzisiaj jest 34 dc. Okresu na razie nie ma. Nie bolą mnie piersi, sutki ku zdziwieniu( zawsze przed okresem bolały), jedynie boli mnie codziennie, juz od jakiegos tygodnia podbrzusze, tak momentami ściska, kuje, cięzko określić. Bardziej po prawej stronie, tak jakby jajnik.. Dzisiaj nawet przy siusianiu mnie bolało podbrzusze. Nie wiem co o tym myśleć.. Możliwe, że to ciąża? Kiedy zrobić test? Dodam, że bardzo bym była zadowolona jakby się okazało, że będzie dzidziuś :)

Odnośnik do komentarza

Witaj!

W przypadku nieregularnych cykli trudno jest na podstawie wyliczeń określić dni płodne. Test ciążowy powinien być wiarygodny po takim czasie od stosunku. Ból podczas oddawania moczu może być związany z infekcją dróg rodnych bądź układu moczowego. Jeśli wynik testu będzie negatywny a objawy nie ustąpią powinnaś udać się do lekarza specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość magda-1992

spoznil mi sie okres 6dni ale dostalam go ale nie taki jak zawsze byl mniej obfitszy niz zawsze i trwal zaledwie 4dni (zawsze trwa okolo 7). mam lekkie klucie jajnikow, no i troszke podbrzusze ale zastanawia mnie ze temperatura w pochwie mam taka sama jak przed okresem i w czasie. Dzisiaj jest 14dzien od stosunku w ktorym chlopak skonczyl we mnie. Czy to moga byc objawy wczesnej ciazy czy nie?

Odnośnik do komentarza

~magda-1992
spoznil mi sie okres 6dni ale dostalam go ale nie taki jak zawsze byl mniej obfitszy niz zawsze i trwal zaledwie 4dni (zawsze trwa okolo 7). mam lekkie klucie jajnikow, no i troszke podbrzusze ale zastanawia mnie ze temperatura w pochwie mam taka sama jak przed okresem i w czasie. Dzisiaj jest 14dzien od stosunku w ktorym chlopak skonczyl we mnie. Czy to moga byc objawy wczesnej ciazy czy nie?

Witam!
Opisane objawy nie są specyficznymi dla ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia należy wykonać test ciążowy. Powinien być już wiarygodny. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Witam zastanawiam się nad tym co mi jest ,ponieważ okres miałam 14stycznia słaby 5dni i mam co 31dni około i 30stycz. miałam dużo śluzu pytałam mamy to sadzi ze pewnie jajeczko się wydostało z pęchężyka , i 2lutego współżyłam z moim narzeczonym ,a wieczorem zaczął mnie boleć prawy jajnik jak pytałam mamy to stwierdziła ,że może to być owulacja ,ale 3lutego będac u ginekologa pokazałam kalendarz po to by zobaczył że różnie mam i jakie tabletki brałam itd. to kazał mi zrobić test ciążowy 4tego rano powinno wyjść 1kreska lub dwie i białe tło a wyszedło 1kreska i różowawe tło zlane i 1kreska pokazałam lekarzowi tak jak chciał to zapisał mi Lutenyl ,który kazał mi brać jeszcze ich nie brałam tylko dopiero będe miała np. dostane 14 to policzyc od14 16dni i od tego 16dnia 10tabletek tych i tak poł roku ,żeby wyregulować okres zastanawiałam się czy poprostu nie jestem jesli 1kreska czy jeśli 2giego lutego mogłam zajść ,a przeciez 4tego czyli w 3dni w tescie by nie wyszedło chyba bo przeciez w testach pisze w niektorych testach ze po 6dniach a w niektorych po 10dniach wiec już sama niewiem co mam myslec bo od tego 2lutego boli mnie raz dziennie prawy jajnik juz 6dzien nigdy tak nie miałam . i niewiem czy mnie boli na okres czy cos innego Niewiem czy wystarczajaco jasno napisalam .prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...