Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zazdrosny chłopak o wszystko.


Lena.P.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam problem z moim chlopakiem. Jest o rok ode mnie starszy i jest potwornie zazdrosny... Jesteśmy ze sobą dość krótko (4mies), ale bardzo zaangarzowalam się w ten związek tak jak i On. Na początku nie zabranial mi spotkań z przyjaciółką, wręcz mnie zawozil do niej. Teraz... Każda moja koleżanka to ku*wa... Przepraszam, za słownictwo, ale cytuję. Mam zakaz spotykania, rozmawiania i pisania z koleżankami. Pracowałam prędzej na akcjach promocjnych, teraz nie mogę, bo to jego zdaniem puszczalska praca. Zaczelam pracowac w branzy, w ktorej jak w każdej innej klientami są również faceci. Jest zazdrosny. Uczę się na fryzjera, był zły bo przecież strzyze się również mężczyzn. Bardzo chciał żebym poszła na kosmetyczkę, bo tam jego zdaniem przychodzą same kobiety. W mojej klasie mam 2 chłopaków, jest bardzo zły. Cały czas się pyta" i jak był dziś któryś w szkole?" Ciągle słyszę o poprzednich związkach... Co z byłymi robiłam... że powinnam się wstydzić... ( nie miałam wielu chlopakow). Kazał mi założyć nowe konto na portalu społecznościowym. Mam na nim w znajomych same dziewczyny. Chłopaków, którzy wysyłają mi zaproszenia od razu blokuje, przez co mam okolo 100 osób na czarnej liście. Kiedy wysłałam jednemu chłopakowi zaproszenie, pisał od razu do niego co nas łączyło i wgl. Kazał mi z kontaktów w tel pousuwac wszystkich chlopakow. Nie mogę się spotkać z moim kuzynem ( najbliższa rodzina). Kiedy wyszłam z pracy, bo kończylam, przyszedł i sprawdzał czy jade do domu... Ostatnio obdarowuje mnie agresją- krzyczy, zaczął mnie wyzywać od najgorszych i to co ma pod reka wszystko niszczy... Kiedys, chodzilam na imprezy( kiedy go nie znalam) caly czas o tym slysze... Nie moge nosic spodniczek. Nie moge za mocno się malować i "wystroic", bo słyszę, ze wyglądam jak k****. Nachodzi mnie w pracy i sprawdza, czy nie ma ze mną zadnej kolezanki. Sprawdza mi telefon. Co ja moge zrobic, zeby sie zmienil? :(
PROSZE O POMOC!! :'(

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Jeśli wejdziesz między wrony to, musisz krakać jak i one :D
A więc kraczę.
Popieram słowa moich poprzedniczek i tak jak napisały tak samo napiszę i ja. Autorką lepiej nie będzie, a tylko gorzej. Bo jak nie daj "boże" weźmiecie ślub to, już w ogóle zamknie Cie na 4 spusty i tylko spróbuj wtedy się sprzeciwić to przekonasz się, jak bardzo ciężką rękę może mieć Twój facet. No cholerka nie wiem co z nim może być nie tak, ale ja na twoim miejscu bym uciekał od niego :))))))))))
:P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...