Skocz do zawartości
Forum

Duża ospałość u rocznego dziecka


Gość paula-sokol

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paula-sokol

Witam. Moje roczne dziecko w zeszla srode dostalo nieznacznej goraczki-wlasciwie byl to stan podgoraczkowy lecz dosyć szybko temperatura rosła. Następnego dnia sięgała nawet 38,5 stopnia , zastosowalam leki przeciwgoraczkowe, a po południu udaliśmy się na pogotowie. Pediatra zbadał dziecko osłuchowo , zajrzał w uszka i gardło, okazało się , że dziecko ma zaczerwienione gardło , przepisano nam leki . Poprawy jednak nie bylo, po ok.2 dobach doszedl mokry,rzęsisty kaszel i lejący się z noska katar. Wczoraj udaliśmy się do naszego lekarza rodzinnego, który neistety przyjął nas na tzn "odwal" ... P.Doktor osłuchała mego synka,zajrzala w gardlo i oznajmila , ze nic a nic nie widac, ze moze byc to kaszel i katar alergiczny . Zaleciła leki, ktore juz wczesniej stosowalismy i (jest dla dzieci od 6 badz 7 lat) w dawce 2x3,5 ml. Dzisiaj rano podalam mu lekii od tamtego momentu moje dziecko jest bardzo ospałe, nie ma chęci do zabawy , gdy je wołam , bardzo czesto zdarza sie , ze nie reaguje. Synek zasynal nawet w krzeselku do karmienia. Apetyt raczej nie jest osłabiony , nie ma biegunki ,goraczki ani wymiotow. Nie wiem co dzieje sie z moim dzieckiem, boje sie , ze to reakcja na leki , a w szczegolnosci na jeden, ktory przeciez jest przeznaczony dla dzieci starszych. Dodam , że moje dziecko przy urodzeniu chorowało na zakażenie układu moczowego , pozniej zas w 2 miesiacu i 8 miesiacu zycia chorowało na ostre zapalenie ucha środkowego; jest pod stala kontrola poradni laryngologicznej , mialo robione juz kilka razy rutynowe badania moczu , krwi i usg nerek-wszystko od momentu wyleczenia ZUM bylo w porzadku. Jutro mam zamiar wykonac dziecku badanie ogolne moczu , posiew moczu i bad.ogolne kału. POZDRAWIAM I PROSZE O POMOC! Paulina K.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...