Skocz do zawartości
Forum

Test dermokosmetyków Cetaphil


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kimberleykiss

Jeśli uzasadnić mam wypowiedz, to w tempie to zrobię, bo pracuję w służbie zdrowia, pielęgniarką się nazywam, (siostro basen) gdy ktoś wzywa. Na chirurgii się króluję, pacjentami się zajmuję, ze środkami wciąż mam styczność, może wygram mogę krzyknąć. Praca moja szanowana i przez większość doceniana. Ah zboczyłam zaś z tematu czemu test mogę zacząć, bo po pracy moja skóra o ratunek zawsze prosi a produkty od Cetaphil dla wrażliwej skóry macie. W końcu w domu ulgę poczuję kiedy na skórze emulsję sobie przetestuję, ciągle tylko z nią udręka, piecze, swędzi to mnie nęka, może w końcu się doczekam. Co ja będę opowiadać, bo tu nie ma o czym tyle gadać, ktoś kto pomoc ludziom niesie też czasami by wymagał serce swoje uradować a zarazem ulgę skórze zaserwować. Trzymać kciuki teraz będę, że na problem mój uwagę zwrócicie bo niestety szpital nie ułatwia życia, niestety dla ludzi co problemy mają szefowie uwagi zbytnio nie zwracają, nawet kremu do rąk się człowiek nie doczeka a lista mogłaby być długa jak rzeka.

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna Sępioło

Witam,
Chciałabym przetestować kosmetyki firmy Cetaphil ponieważ mam problem z przesuszoną i wrażliwą skórą. Poszukuję optymalnych produktów, które nie podrażnia jej podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych jakich jest demakijaż oraz nawilżanie skóry. Jeśli wybierzecie mnie Państwo do testów chętnie podzielę się z wami opinią po wypróbowaniu oraz polecę kosmetyki swoim znajomym, rodzinie oraz przyjaciołom.

Odnośnik do komentarza

Chciałabym przetestować kosmetyki firmy Cetaphil ponieważ mam skórę suchą, skłonną do podrażnień, więc wydaje mi się, że produkty Cethapil byłby idealne. Doskonale wiem, że zimą powinnam zmienić pielęgnację właśnie w stronę kremowych płynów myjących czy delikatnych kremów. Moja cera szczególnie lubi produkty apteczne. Te kosmetyki mają proste składy, a to sobie cenię. Do tego są bez zapachowe - to coś dla mnie Nie miałam jeszcze styczności z tą firmą, ale bardzo chciałabym wypróbować czy rzeczywiście te kosmetyki są tak dobre, jak to czytam o nich wiele pozytywów w internecie. Mam wrażliwą, bardzo delikatną, wręcz alergiczną skórę. Moja cera wyjątkowo lubi produkty apteczne. Te kosmetyki mają proste składy, a to sobie cenię. Do tego są bez zapachowe - to coś dla mnie. Kosmetyki których chcę użyć do twarzy muszą mieć dobry skład, prosty i z małą ilością substancji mogących uczulić. Z opisu kosmetyków Cetaphil wnioskuję, że mogą być dla mnie odpowiednie. Moja skóra jest bardzo kapryśna - lubią się pojawiać na niej niespodzianki i czasem jest przesuszona. Myślę, że łagodna pielęgnacja mogłaby jej pomóc, więc chętnie bym wypróbowała te kosmetyki. Podzielę się z innymi rzetelnymi informacjami na temat efektów ich używania:-)

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo bym chciała poznać produkty Cetaphil- produkty które najlepiej zadbają o moja wrażliwą skórę. W życiu nie jeste-mail gruboskórna, to i moja zewnętrzna bariera jest słaba. To bardzo frywolna teza, ale odzwierciedla rzeczywistość;) Problem nadwrażliwej skory osobiście mnie dotyka i wiem jakie to uciążliwe. Skłonności do podrażnień, suchość taka, że można rysować paznokciem i zostają widoczne białe ślady... Na dodatek większość kosmetyków nie daje rady. Jak tu żyć? Ale nie poddaje się, szukam idealnego;).... Może to właśnie Cetaphil, kto wie? Muszę sie przekonać na własnej skórze!;)

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy Wam wszystkim za wypełnienie ankiety rekrutacyjnej. Osoby, które zakwalifikowały się do testu konsumenckiego dermokosmetyków marki Cetaphil w dniu dzisiejszym otrzymały informację mailową i w ciągu najbliższych dni otrzymają przesyłkę z produktami :-)

Swoje opinie możecie wyrażać w tym wątku na forum, ale również otrzymaliście na mailu link do ankiety opiniującej. Pamiętajcie, że najciekawsze opinie zostaną dodatkowo nagrodzone :-)

Odnośnik do komentarza

Serdecznie dziękuję za wybranie mnie do testów kosmetyków Cetaphil. Posiadam cerę mieszaną, na dodatek trądzikową, dlatego specjalistyczna pielęgnacja na pewno dobrze mi zrobi. :-) Dzisiaj użyłam balsamu MD Dermoprotektor na noc, bo ostatnie zimne dni mocno przesuszyły mi buźkę. Całe szczęście nie jest tłusty i praktycznie od razu po aplikacji czuję, że skóra jest nawilżona. Obiecuję rzetelnie informować o efektach stosowania całego zestawu.

Odnośnik do komentarza

Marka Cetaphil na stałe zagości wśród mojego składziku kosmetyków, jednak otrzyma ono specjalne honorowe miejsce. Mleczko oraz emulsja są wygodną i przede wszystkim bezpieczną alternatywą dla trudnej i wrażliwej skóry. Produkty nie uczulają, są łagodne i doskonale nawilżają suchą, skłonną do alergii cerę. Można po nie sięgać zarówno przed makijażem, jak i po jego zmyciu. Skóra jest wówczas odprężona i ukojona drogocenną emulsją dzięki, której na dobre zapomnicie o nabrzmiałej i piekącej skórze. Szczerze polecam markę Cetaphil.

Odnośnik do komentarza

Muszę, a właściwie to chcę pochwalić Waszą markę! Testowany balsam pomógł mi w pozbyciu się suchej skóry.
Teraz jest gładka i odpowiednio nawilżona. Póki co jestem oczarowana. Lekka konsystencja idealnie
rozprowadza się po skórze i nadaje się pod makijaż - wielki plus! :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...