Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu przy negatywnym wyniku testu ciążowego


Gość TheAga1991

Rekomendowane odpowiedzi

misia
czasami się coś może przesunąć. jak okres nie pojawi się w ciągu kolejnych 2, 3 tygodni to zgłoś się do lekarza. Czasami przesuwa stres, nieodpowiednia dieta, a czasami bez powodów i to nawet nie musiało się dziać w tym cyklu.

23-latka
temperaturę mierzy się rano przed wstaniem z łóżka w tym samym miejscu, w ustach w pochwie albo w odbycie, nie pod pachą. Pod pachą i o innych porach to można sobie sprawdzić czy masz gorączkę. Nawet jeśli ci spadnie czy wzrośnie w ciągu dnia to nic to nie oznacza, bo liczy się tylko poranny pomiar. Test wykrywa po 6 dniach od zagnieżdżenia. Zagnieżdżenie może być od 6-12 dni po owulacji. Czyli czasami nawet w dniu spodziewanej miesiączki test nie wykryje, nie ważne jaki byłby czuły.
Zgadzam się z Trick trzeba zacząć mierzyć przynajmniej po okresie albo tak żeby wychwycić pierwszy skok żeby coś wnioskować. chyba że czekasz na spadek. Ja kiedyś dostałam okres 18 dni po skoku ale 2 dni wcześniej już był spadek więc wiedziałam że niedługo przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość paolek1515

Witam, ja mam znowuż tak, że miałam okres 6 stycznia, w pierwszy dzień zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, okres trwał 20 dni i było to nadzwyczaj mocne krwawienie, napisałam do swojego ginekologa przepisał mi jakieś ziołowe tabletki po 2 dniach zaczęło krwawienie ustawać. Tabletki dobrałam do końca opakowania i na tym zakończyłam. Dziś jest już 19 marzec a od tamtej pory nie dostałam jeszcze okresu, zrobiłam test, wyszedł negatywny. Brzuch nie raz zaboli jak na okres ale okresu nadal brak. Co o tym myśleć?

Odnośnik do komentarza
Gość elka212345

Witam mam problem i prosiłabym o rade...9 dni temu kochałam sie ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia spuscił sie we mnie dwa dni pod rzad do okresu mialam 12 dni..jaka jest mozliwosc ze zaszlam w ciaze ? Pare dni po stosunku mialam kłucie w brzuchu bylam senna piersi mi sie powiekszyly...po tych 9 dniach robilam test ale w polodnie i wyszedl negatywny ;/ a tak bardzo chcialam zajsc...teraz bardzo boli mnie brzuch bo za dwa dni mam miec miesiaczke i chyba nic z tego eh...

Odnośnik do komentarza

Ja z podobnym problemem.Okres regularny co 28 dni. Dzisiaj mija 17 dzień spóźnienia. Robiłam 2 testy. Jeden w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki,drugi 14 dni po. Mimo braku okresu oba testy były negatywne. Możliwe,żeby aż tak się mylili? Żadnych stresów,antybiotyków nic nie brałam. Cytologia robiłam miesiąc temu i wyszło bakteryjne zapalenie pochwy. Za tydzień mam wizytę u ginekologa. Z mezem staramy się o dziecko od 4 miesięcy. Możliwe ze to ciąża czy niepotrzebnie robimy sobie nadzieje?

Odnośnik do komentarza
Gość Gosia1994

Okres spóźnia mi się już 4 dni ( 35 dzień cyklu) . U mnie jest nieregularny od 28 do raz nawet 41 dni !. Wczoraj 2 tygodnie od stosunku ( z prezerwatywą, bez wytrysku bezpośrednio w pochwie), wykonałam test ciążowy wynik-negatywny. Mogę wykluczyć ciąże ?

Odnośnik do komentarza

dzien dobry ;) mam maly problem , nie wiem co o tym myslec . wiec tak 16 listopada dostalam okres zawsze mam regularnie .dwa tygodnie od dostania okresu uprawialam sex z chlopakiem a w grudniu nie dostalam miesiaczki a juz jest styczen .robilam test ale wyszedl negatywny .ale robilam go popoludniu . a teraz po swietach ginekolog ma urlop.;( jak myslicie to moze byc ciaza ?

Odnośnik do komentarza
Gość chłopak69

Witam, współżylismy z dziewczyną bez zabezpieczen, miesiac wczesniej dostała okresu o tydzien za szybko, teraz balismy sie okropnie, to była sroda a we wtorek nast tygodnia miala dostac okresu którego nie dostała.. test zrobilismy w środe, nie wyszło nic, do dzisiaj byłem wrakiem człowieka, nie wiedzialem co począć, ona 17 lat ja 19, baliśmy się, byłem na skraju nerwów, pojechała do miasta żeby zarejestrować sie u ginekologa i dostała okresu dzisiaj tj pon, prawie tydzien opóźnienia ze wzgledu chyba na hormony.. jestem bardzo szczesliwy szczegolnie dlatego ze moge sie z nia cieszyc zyciem i młodością, pamietajcie ! ZABEZPIECZENIE TO PODSTAWA!!! Dodam że jak miala miec okres tydzien wczesniej dostała lekkich bólów brzucha :] tak jak przy zagnieżdzaniu się zarodka :] potem bolały ją piersi, balismy sie a jednak to nie to, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Witam wraz z dziewczyną nie jesteśmy niczego pewni. Uprawiany sex zawsze w zabezpieczeniu. Jest to prezerwatywa, zawsze myślimy do tego stopnia że po każdym stosunku dokładnie sprawdzamy zuzyta prezerwatywe. Poza tym omijamy zwykle zbliżenia w dni płodne. Nie zawsze, ale w zeszłym miesiącu w dni płodne żadnego zbliżenia. Powinna dostać okres 10 dni temu, przed okresem tydzień chorowała i brała leki ale nie antybiotyki. Gripex, acatar, rutinoscorbin i jakieś syropy. Nie pamiętam dokładnie ale wspolzylismy jakoś w połowie miesiąca. Na początku zeszłego tygodnia czyli jakoś 2 tygodnie po tym robiliśmy płytkowe testy ciążowe, oba negatywne. Czy to jest możliwe w ogóle z taką ostrożnością żeby była w ciąży? To spóźnienie bardzo nas martwi.

Odnośnik do komentarza

Miesiączka się zazwyczaj przesuwa dlatego że owulacja się przesunęła. Owulacja mogła się przesunąć z powodu choroby. Jeśli organizm jest zbyt słaby, narażony na stres albo wysiłek, przyjmowane są leki itd to owulacja się może przesunąć. Mówi się często że organizm sam uznaje kiedy nie pora na dziecko i przesuwa ten czas. Jeśli się zabezpieczaliście zawsze to raczej nie powinno być powodów do niepokoju, chociaż wiadomo że żadna antykoncepcja nie daje pewności.

Odnośnik do komentarza

Witam. mam problem od 18 dni tzn od 14.10 spóźnia mi się okres. w czerwcu odłożyłam tabl. anty. Ale to już minęło dużo czasu. ostatnie miesiączki były w miarę regularne.
Współżyje z mężem bez zabezpieczenia od lipca...
Od wczoraj tzn od 31.10 dostałam boleści piersi, nieraz dziwne bóle w podbrzuszu. Testy robiłam ale na każdym tylko jedna kreska co mam zrobic?

Odnośnik do komentarza
Gość Kinga2408

Witam , okres spóźnia mi się juz 14 dni a w ostatnim czasie miałam regularne miesiączki. Kochałam sie z moim partnerem w dni płodne ale robiłam dzisiaj rano test ciążowy i wyszedł negatywny. Oprocz tego codziennie boli mnie podbrzusze czasem jest to bol nie do wytrzymania. Moze ktoś mial podobną sytuacje ? Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam spóźnia mi się okres 10 dni. Przeważnie mam regularne cykle
Z chłopakiem zawsze kocham się z zabezpieczeniem..
W dniu nie płodnym tuż przed spodziewana miesiączka bawiliśmy się i włożył go bez gumki na dosłownie 4 ruchy.. gdy wyciągnął był mokry od tego preejakulatu
robiłam 3 testy w dniach 7,8,9 z pierwszego rannego moczu i wszystkie wyszły negatywne czuje ze bolą mnie jajniki takie kłucie, mam także biały bardzo lepki śluz
Co sądzicie? Jestem bardzo młoda mam 18 lat i to nie czas na dzidziusia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...