Skocz do zawartości
Forum

Plamienie zamiast okresu


Gość Endzi

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób można przyspieszyć okres. Fakt, powinnam dostać za 4 dni , ale już powinny boleć mnie brodawki - przeważnie mam tak kilka dni przed okresem. A po bólu piersi, i po okresie ani słychu. Tylko plamienia.

Odnośnik do komentarza

witam, w tamtym tygodniu byłam u ginekologa, i jest taka sprawa że miałam zażywać tabletki antykoncepcyjne ale nie brałam ich, bo okres mi się spóźniał i nie chciałam ich brać, ale okres dostałam i wszysko ok było, później w następnym cyklu dostałam też z 6 dniowym opóźnieniem miesiączkę ale wyglądała jak plamienie, a teraz częściej biegam do WC ,powiedziałam tylko lekarzowi o tym że częściej biegam do WC i że miałam takie plamienie, a on mi stwierdził że przy braniu antykoncepcji tak może się zdarzyć , tylko ja nie powiedziałam o tym że nie biorę tego, czy mogę być w ciąży i lekarz mógł jej nie wykryć (14 dni po stosunku jestem, partner skończył we mnie) miałam robione usg do pochwowe

Odnośnik do komentarza

po 14 dniach to się robi dopiero test, więc nie sądzę aby po takim czasie lekarz stwierdził ciążę. Ale sowją drogą to głupio zrobiłaś że mu nie powiedziałaś o tym że nie bierzesz tych tabletek.
W ciąży mozesz być skoro nie zabezpieczałaś się, zrób test po takim czasie powinien być już wiarygodny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...