Skocz do zawartości
Forum

Ciąża a spóźniający się okres


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś trzy tygodnie temu współżyłam ze swoim chłopakiem ale byliśmy zabezpieczeni poza tym chłopak wytrysku nie miał we mnie... Okres spóźnia mi się już 4 dni zawsze był regularny ale ostatnio miała trochę stresu więc może to jest przyczyną??? Czy ciąża jest możliwa???

Odnośnik do komentarza

Witaj!

To, że zastosowaliście stosunek przerywany z dodatkowym zabezpieczeniem wcale nie musi oznaczać, że nie jesteś w ciąży. Ponieważ najczęstszą przyczyną spóźniającego się okresu jest ciąża powinnaś wykonać test. Powinien być już wiarygodny. Oczywiście jedną z przyczyn zatrzymania okresu jest również stres. Jeśli problem nie ustąpi powinnaś udać się do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Mam powazny problem gdyż w czasie 3 miesiecy ( uprawiałam seks z chlopakiem prawie co dwa tygodnie ). dostawalam miesiaczki i ogólnie nie bylo zadnych problemów zdrowotnych. Ostatni stosunek odbył sie z 31 na 1 lipca. Tydzien po odbytym stosunku dostałam miesiączkę. Ale od ostatniego czasu bardzo czesto mam bóle brzucha, niby w okolicach żołądka. Czy jest mozliwosc ze jestem w ciązy ?

Odnośnik do komentarza

Witam Ostatni okres miałam w grudniu ok.10 i do tej pory nie mam okresu, ani tez zadnego śluzu, raczej mam "tam" sucho.nie odczuwam również żadnych innych dolegliwości. moje okresy nigdy nie były regularne.raz mam okres co 21 dni, 25 a raz co 33 lub 40 ale teraz sie martwie. spalam z chlopakiem lecz nigdy nie doszło do wytrysku we mnie raczej byly to bardzo krotkie stosunki. Czy jest możliwośc zajścia w ciąże> bo nie wiem czemu ten okres sie spóźnia :( prosze o dopowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...