Skocz do zawartości
Forum

Samookaleczanie się u 17-latki


Gość K...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17lat.Moje problemy są od kiedy pamiętam.Chodzi o depresję, okaleczanie się i myśli samobójcze.Zrobiłam parę internetowych testów na depresję i wynik był taki sam: bardzo ciężka/głęboka depresja.Wszystko sprawia mi ogromną trudność, nic mnie nigdy nie cieszy(nauczyłam się maskować i udawać radość).Od paru lat(ok 3)czuję potrzebę samookaleczania się.Od niedawna mam również myśli samobójcze,wiem już jak popełnię samobójstw,czekam na odpowiedni moment.Chwilowe pocieszenie przynoszą mi używki.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 19 lat i też już mam za sobą próby chyba nie musze mówić czego. Zaczeło mi się odklejać na bani od kiedy zacząłem palić a jeszcze bardziej od kiedy zacząlem cięższych używek. Zabawy w takie rzeczy nic nie polepszą na pewno wiesz o tym. Nie wiem jak mam Ci pomóc. Ale jak przeczytałem że czekasz na odpowiedni moment żeby to zrobić nie potrafiłem nie odpisać miejąc nadzieje że powstrzyma Cie to od czegoś głupiego ale ehh sam mam problemy jakie mam. Znajdź mój post na forum i sobie poczytaj. Nie mam tak jak Ty bo mnie cieszy wiele rzeczy ale i czasami bez powodu nagle przestaje widzieć sens we wszystkim. Poczytaj sobie moją historię jeżeli jesteś ciekawa. Wyciągajmy wnioski z ludzkich błędów. Mnie te używki w*****y w to w czym teraz jestem...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...