Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Rozterka Pomocy!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak. Mam kolegę którego naprawdę lubię ale od dawna podoba mi się jego kuzyn, kiedy zaczęłam z NIM pisać to z kolegą zaczęłam wychodzić itp idt wcześniej wychodziłam tylko z przyjacielem i przyjaciółką(zerwałam kontakt przed wychodzeniem z tym kolegą no trochę po) ale to po prostu zbieg okoliczności. Czuję się fatalnie bo kolega nie wie (chyba) o uczuciu do jego kuzyna ale od wczoraj zaczął mnie unikać(ja pisze on odpisuje a się urywa i przestaje) chciałam trzymać osobno relacje z nimi ,nigdy o NIM nie rozmawialiśmy no tylko raz ostatnio ale on zaczął rozmowę ale no dobra ciągnęłam temat. Nie chce stracić kolegi ale nie chciałam żeby pomyślał że go wykorzystuje, powinnam mu powiedzieć...ale jak mnie unika to jak mam mu się przyznać nie napisze mu tego nie jestem fanką pisania uczuć. Ostatnio chciałam mu powiedzieć ale stchórzyłam bałam się że źle to przyjmie. Kiedy w szkole tworzyliśmy paczkę to nawet nie wiedziałam że są kuzynami. Z tego co wiem nie są blisko ale i tak to mnie zżera. Nie wiem co robić. Wychodziłam z nim i w podświadomości miałam GO? Wyciągnąć go i powiedzieć? Czy przeczekać? Nie chcę go zranić.

Odnośnik do komentarza

Dużo zależy od tego jakie ten kolega ma nastawienie wobec ciebie. Jeśli on ma jakieś nadzieje wobec ciebie, to będzie masakra :/ .
Jeśli faktycznie ma jakieś nadzieje to będzie ciężki temat, żeby to poskładać konkretnie do kupy. Wtedy najfajniej by było jakbyś mu znalazła "zastępstwo siebie" czyli po prostu nowy obiekt adoracji.

Jeśli nie ma żadnych nadziei wobec ciebie, śmiało, możesz mu powiedzieć (o ile cię nie wyda gdzieś dalej). Faceci raczej mają wylatane w to, że ty jako koleżanka spotykasz się z jego kuzynem.

To że przestał odpisywać natychmiast nic nie znaczy - pewnie jest po prostu czymś zajęty :) .

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Lovestory
Nie . On nic do mnie nie czuje ma taką lale na oku czasem rozmawiamy o niej jakie kroki podejmuje itp ale dzięki no dla mnie to trudne bo go lubie :)

No to spoko. Masz komfortową sytuację...

I jest jasne dlaczego ciebie ignoruje - ugania się za upatrzoną panną :) . Myślisz że przerwie telefoniczny flirt trwający godzinę żeby ci odpisać? XD

Jak kolega jest spoko i cie nie wyda to możesz mu powiedzieć (jeszcze będzie z niego sprzymierzeniec w polowaniu na jego kuzyna :D ).

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...