Skocz do zawartości
Forum

Ciąża przez płyn preejakulacyjny


Gość Czarnulka20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarnulka20

Witam,otóż 3 marca poroniłam,tydzien temu miałam stosunek z facetem iż nie skonczył do srodka jestem tego pewna w 100% miesiączke miałam 28 marca i nie mam pojęcia czy miałam dni plodne czy nie plodne dlatego , że po poronieniu jeszcze wszystko sie nie unormowało czy. Czy mogę być w ciązy? bo z tego co wiem facet wydziela plemniki przy podnieceniu się prosze o odpowiedzieć bardzo się martwie tym bardziej że to dopiero miesiąc po poronieniu :( dodam ze stosunek mialam z dnia 7 kwietnia i jestem w kropce. dziękuje z góry za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, że współżyłam z partnerem, on niby nie wytrysnął we mnie, ale wszyscy mówią o preejakulacie więc się boję. No i zrobiłam testy ciążowe 3 - wszystkie były negatywne! (Testy najpierw zrobiłam dwa po tygodniu, i jeden po 3 tyg.) Potem dostałam okres, potem minął mój kolejny cykl, no i dostałam drugi okres. A i jakoś w 4 tyg, od stosunku byłam u ginekologa, no i robił mi usg pochwowe i mówił, że moja macica jest bez zmian i jest prawidłowa? Czy nadal jest ryzyko ciąży czy już za bardzo panikuje?

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wie w końcu, jak to jest z tym preejakulatem? W przypadku dosłownie dwuminutowego niezabezpieczonego seksu z partnerką 100%owo bez wytrysku (ale z preejakulatem) podczas gdy poprzedni stosunek miał miejsce 5 dni wcześniej istnieje jakieś realne ryzyko?

Odnośnik do komentarza

Witam. Chce zapytac czy prejakulacie są plemniki które są zdolne zapłodnić kobiete i jaka jest szansa zaplodnienia . A drugie pytanie czy jeśli moja kobieta tydzień po stosunku bez wytrysku ma takie objawy ze budzi sie o 5:00 dużo pije , ciągle oddaje mocz i boli ja brzuch, jest jej nie dobrze i dziwny śluz który wydobywa sie z pochwy . Czy po jakim czymś może byc w ciąży ?

Odnośnik do komentarza
Gość 18nastka

witam. w okresie dni płodnych doszło do imitacji seksu. Oboje byliśmy w bieliznie. Nie bylo penetracji. Jednak bielizna byla wilgotna. pozniej dotykalam jego penisa, czulam wilgoc. nie bylo kontaktu z pochwa. Pozniej poszlam sie myc, ale najpierw umylam rece. Czy jest ryzyko ciazy?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry , dzień przed planowanym okresem przespalam się pierwszy raz z narzeczonym, było to bez zabezpieczenia ale wyciągnął na długo przed wystrzałem, od tego czasu minęły 4 dni a mi codziennie jest nie dobrze , a okresu jak nie było to nie ma , możliwe że przez płyn koogulacyjny zaszlam w ciążę? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...