Skocz do zawartości
Forum

Jak naprawic pokiereszowany zwiazek I jak sie przelamac?


Gość dalajlama

Rekomendowane odpowiedzi

Jestesmy razem kilka lat mamy dwoje dzieci, jedno wspolne jedno moje z poprzedniego zwiazku. moj partner jest dobrym uczynnym czlowiekiem. jest ode monie sporo starszy (14 lat). oboje pracujemy, mamy Wlasny Dom bez kredytu w pieknym miejscu. jednak ja nie potrafie juz od dawna dawac z siebie ciepla w tym zwiazku. moj partner monie irytuje, czasem denerwuje monie doslownie wszystko od wygladu po sposob ubierania I ton glosu. to bardzo nie fair. wymagam od niego perfekcji w normal kazdej sferze, take sie nie da. oboje jestesmy uparci w zw z tym czesto robimy sobie na zlosc choc scale tego nie chcemy. nie sypiamy ze soba od roku, spimy w 1 lozku, potrafimy sie przytulic ale to wszystko. wiem ze obojgu nam tego brakuje, tego ciepla I milosci jaka kiedys byla miedzy nami. bylismy u specjalisty od zwiazkow kilka razy z miernym skutkiem, teorie itp znamy oboje. on I take stars sie o wield bardziej niz ja, bardzo pomaga mi w domu, zajmuje sie dziecmi itp. ale jest miedzy nami mur, sciana ktora nie pozwala na bliskosc. ja czuje sie czesto krytykowana za moje emocje, za to ze cos mnie np smuci, martwi, stresuje. moj partner jest silny psychicznie , idzie za ciosem I porazki zostawia za soba jako lekcje zyciowe. ja tak nie potrafie. dlatego z czasem przestalo mi sie chciec opowiadac my o sobie bo on na wszystko ma race recepte itp. z drugiej strony to ja wylewam na niego swoje frustracje niejednokrotnie obrazajac.nie mam pomyslu jak zlamac sie any znowu szczerze z nim porozmawiac. ciezko mi stawiac sie w slabszej pozycji bo jako dziecko wyksztalcilam w sobie okropnie grubs skorupe I raczej dusze problemy w sobie udajac prized soba I swiatem ze wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...