Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem gruba?


Gość Trzyżyczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Trzyżyczenia

Jestem 16-latką. Mam 165 cm wzrostu i waże 54 kg. Moja waga mnie nie zadawala.Uważam , że powinnam schudnąć 4-5 kg , żeby czuć się dobrze we własnym ciele. Ze szkoły wracam codziennie na pieszo. Wychodzę trzy razy dziennie z psem rasy Dog , więc ruchu mam wystarczająco dużo. Myślę , że moje uda są za grube 45 cm . Nie wiem jak się pozbyć tłuszczu i odchudzić nogi. Proszę o pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Trzyżyczenia

Wiem , że według BMI ważę prawidłowo. Ale nie czuję się dobrze , kiedy patrzę na siebie w lustrze. Próbowałam diety South Beach , ale to wymaga zbyt wielu wyrzeczeń , a ja mam słabość do słodyczy , niestety . Dla mnie chyba nie ma diety. A ćwiczenia ? Jak przyjdę ze szkoły do domu to nic mi się już nie chce odrabiam lekcje , uczę się , wychodzę z psem 2x . A później padam.. Kładę się na kanapie i nie mam siły. Mój dzień jest dość aktywny , bo mam codziennie wf i to co wymieniłam w pytaniu. Nie wiem dlaczego z nóg mi nie może zejść. I na tym polega mój problem. Chciałabym przetestowane lekkie ćwiczenia , albo PRZETESTOWANĄ dietę (poświęce się dla ciała ;] ). Liczę , że dostanę odpowiedź.;d

Odnośnik do komentarza

Aby mieć piękne ciało wcale nie musisz się poświęcać, wystarczy, że będziesz o nie dbała i ćwiczyła.
Nie wiem co według ciebie oznacza termin lekkie ćwiczenia.
Na nogi dobrym ćwiczeniem są schody ( oczywiście o ile nie masz żadnych przeciwwskazań co do tego) Zrezygnuj z windy i chodź schodami. Staraj się wchodzić omijając jeden schodek. Drugim ,,lekkim" ćwiczeniem jest rowerek. możesz jeździć do szkoły na rowerze lub kupić sobie stacjonarny do domu. Możesz też chodzić na ðługie spacery po nierównym terenie to spowoduje równomierną pracę wszystkich mięśni nóg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...