Skocz do zawartości
Forum

Brak chłopaka


Gość wsx

Rekomendowane odpowiedzi

~wsx
Mahometka_A raczej jestem tradycjonalistką i wolę poznać kogoś w realu przypadkiem niż przez internet. Zarejestrowałam się na jednym z portali "randkowych", nawet się spotkałam... ale to dopiero śmieszni ludzie...

rafik54321 gdybym ja ułożyła taką historyjkę to nikt by mi nie uwierzył xD w rodzinie każdy uważa że jestem ta poukładana xD lubię czasami zaszaleć ale nie w takim stopniu jaki dałeś przykład xD co do tej paskudnej męskiej cechy własnie nasunąłeś mi kolejną ciętą ripostę na przyszłość do chodzących deb.ili na tym świecie :D ps. tez cię lubię ;p

Vaderka22 w sumie kilka tygodni temu miałam spotkanie z wykonawcą wykończeń wnętrz to razem z mamą byłam w szoku że pojawił się młody chłopak a przez słuchawkę było słychać że ciut starszy :D fajny, sympatyczny i wysoki, a mnie ciekawiło ile ma lat i czy żonaty bo i takich ludzi poznawałam w życiu xD obrączki nie widziałam, jest nadzieja xD

Skoro masz opcję to korzystaj :) . Tutaj wszyscy ci dopingują. Mogę ci polecić pewną książkę "Księga związków, podrywu i sexu dla kobiet" Krzysztofa Króla. Czytałem męską wersję i jest na prawdę pomocna. Pomaga kształtować charakter tak, jak chcesz żeby był. Oprócz rzeczy sugerujących z tytułu są np jak radzić sobie z problemami, jak rozumują mężczyźni, czy jak zapomnieć o złych przeżyciach. Mądra książka zbierająca dobre oceny od kobiet.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

rafik54321 niestety ale ksiązka online w internecie ma tylko 3 rozdział szkoda że nie ma 1 jak i tych ostatnich. Hmm moje wrażenie... ze strachu przed samotnością naczytałam się poradników, papilotów itd. więc z tego 3 rozdziału większośc rzeczy wiedziałam - jak sie zachowywać, ubierać, rozmawiać... ciekawy był rozdział o zakupach, wasze sprośne dowcipy no tych rzeczy o was nie wiedziałam :P

Odnośnik do komentarza

~Mordehai i Ciarahy
Lub po prostu użyć swoich kobiecych wdzięków i spróbować zacząć kokietować metodą na odpięty guziczek w dekolcie:P

Heh - to już nie kokietowanie, to już branie go pod siusiak :P .

Ale z drugiej strony - jeśli zainteresuje się nią głównie dlatego bo ma głębszy dekolt, to czy warto interesować takim kolesiem?

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

Ja tam nie mam listy wymagań.
Odnośnie co do wyglądu dziewczyny, bo w sumie nawet nie do końca wiem, czego się po sobie spodziewać. Ogólnie, to podobają mi się dziewczyny o przeróżnej budowie ciała.
Lecz główne kryterium to, chyba raczej atrakcyjność- przynajmniej trochę ładna buźka musi być
, ale bez tego żadna dziewczyna nie przykuje na dłużej mojego wzroku, nawet jakby miała cyce jak donice itd...
No a reszta ma dla mnie drugorzędne znaczenie, ponieważ stałe związki mnie z czasem nudzą
Myślę, że dziewczyny w tych czasach mają podobnie i zawsze na pierwszym miejscu patrzą na twarz faceta, a potem dopiero na pozostałe czynniki.
:)

Także rafiku, jakby na to nie spojrzeć, to wygląd jest ważny. Możesz być nawet najmądrzejszym człowiekiem pod słońcem pisać wiersze na poczekaniu być dobrym z matmy etc... lecz jeśli masz masz twarz jakby cię w dzieciństwie karmili z procy to i tak nie masz szans chociażby z takim niezbyt mądrym ale za to bardzo przystojnym kolesiem jakim jestem właśnie ja :P
:)

Odnośnik do komentarza

Chcesz na siłę mieć chłopaka, ja rozumiem że brakuję ci tego, ale nie możesz robić nic na siłę. Zacznij żyć w, zapisz się na jakiś port, realizuj się, nie zadręczaj się tym że nie masz chłopaka bo to jest bezsensowne. Miej swoje pasje , zainteresowania a na pewno przyciągniesz uwagę. Takie narzekanie na brak chłopaka to tylko strata czasu. Ludzie latami nie są w związku i żyją, takie mamy czasy.
Nie mniej życzę ci powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Też miałam problem z akceptacją siebie, ale teraz już się z tym pogodziłam, że nawet puder mi nie pomoże. Nie masz chłopaka to nie koniec świata. 22 lat to młodziutki wiek, możesz się wyszaleć, wyszumieć, a partner Twojego życia znajdzie się kiedy nie będziesz się spodziewała. Znajdź sobie hobby, albo kup sobie kota i żyj jak żyjesz. Brak faceta to nie koniec świata. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...