Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

wyznanie uczuć


Gość nfgn

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę nie wiem jak to rozumieć.

Podleciałaś do niego, powiedziałaś "kocham cię" i już? :)

Znaczyć może dużo, zależnie od tego jak powiedział "dziękuję".

Jednakże, nie musisz zgadywać co to miało znaczyć - poczekaj. Jeśli sam się odezwie do ciebie to znaczy że chce czegoś więcej (niekoniecznie w dobrej intencji), jeśli będzie raczej unikał ciebie - zapomnij o nim, szkoda serca :/

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Bez przesady że podleciałam :P

była okazja, odpowiedni temat, mówiliśmy o naszej znajomości (raczej to ja sprytnie wszystko zainicjowałam :P ), on mnie wysłuchał do końca i powiedział "dziękuję" zza pleców i wyszedł! Mnie zamurowało, opanowała mnie złość i zarazem wstyd... do dzisiaj jeszcze z nim nie rozmawiałam ;(

Odnośnik do komentarza

Generalnie ludzi takie wyznania bardzo zrażają. Teraz jest taka era na "niezobowiązujące relacje". Nawet związki są takie "otwarte". A ty deklarując uczucia ucinasz to. Ludzie jakby chcieli cię trzymać na teraz i wymienić na lepszy model jak tylko zjawi się okazja :/ .
Sam nie umiem się odnaleźć w takiej rzeczywistości, gdzie nic nie jest pewne.
Ja bym poczekał, jeśli też coś czuje, wróci. Jeśli nie - to niech lepiej nie wraca...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jedno jest pewne, że na tą chwilę on nie był gotowy na coś poważniejszego, między wami.
Jak radzą inni, odczekaj trochę.
Może " przetrawi sprawę" i też okaże uczucie, choć bardziej prawdopodobne, że wystraszyłaś go.
A może to i dobrze?
Bo skoro on waszą znajomość traktował tylko koleżeńsko, a ty coraz bardziej byś się zakochiwała, to zerwanie byłoby coraz bardziej bolesne.

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście dość zaskakująca reakcja znajomego. Nie wiem, jak wyznałaś mu swoje uczucia. Może rzeczywiście poczuł się dziwnie albo był zaskoczony? Nie wiem... Daj mu czas, by zrobił jakiś krok. Jak się nie odezwie, to znaczy, że chyba raczej nie jest zainteresowany związkiem. A jeśli odważy się na kontakt, to będziecie mieli okazję jeszcze raz na spokojnie porozmawiać o tym, co Was łączy. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...