Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

czy mogę jej zaufac


Gość rjehf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś czas temu zdradzilam swój sekret przyjaciółce, lecz ona powiedziała go dwóm innym osobom, było to w stanie upojenia alkoholowego, ale jednak. Uprzedzilam ją że chce sie tym sekretem z tymi osobami podzielic, lecz ona zrobiła to za mnie. Teraz spotyka sie częściej z innym znajomym, czy mogę mieć pewność że tego sekretu mu nie zdradzi? Czy mogę jej ufać?

Odnośnik do komentarza

Ja bym juz miala nauczke po takiej akcji. Zreszta warto przed wyjawieniem jakiejs waznej,tajnej sprawy delikatnie sie zoorientowac czy dana osoba jest warta powierzenia naszego sekretu. A to czy jest czasem widac z góry.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Wydawało mi sie, że mogę jej w 100% zaufać, rozumiemy sie bez słów, prócz niej nie mam żadnej innej przyjaciółki, czułam potrzebę wygasania sie a ona wydawała sie być godna zaufania. Niestety, Zawiodłam sie.
Dzięki za pomoc, ograniczę naszą przyjaźń do kolezenstwa, być może kiedyś zerwe ta znajomość, lecz nie będzie to łatwe, mimo że przyjaznimy sie zaledwie od roku

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że powinnaś jej zwrócić uwagę że zachowała się
obrzydliwie, jeśli zrozumie to jest szansa na naprawienie relacji. Zdarzyło mi się wypaplać tajemnicę przyjaciółki, ale krótko potem przyszło takie opamiętanie,wstyd ,złość na siebie samą, ogromny żal za nadszarpnięcie tego zaufania, który Ona mi okazała iż wiem, że już nigdy nie zdradzę żadnej powierzonej mi przez kogokolwiek tajemnicy.
Ps.choć w moim przypadku, chodziło o powiedzenie bliskiej osobie o chorobie innej, aby się za nią modliła, niby dobra była moja intencja (jak mi się wtedy wydawało), ale wyrzut sumienia pozostał.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...