Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Rozstanie z dziewczyną


Gość d...m

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim czasie (miesiąc) traktowaliśmy się z byłą dziewczyną jak byśmy byli razem, tak i też zamierzaliśmy postąpić.Na spotkaniu się pocałowaliśmy.Nie chciała mi odpowiedzieć na pytanie czy wrócimy do siebie, a jeszcze tego samego dnia napisała mi że nie może się określić co to swoich uczuć do mnie.Zerwaliśmy kontakt na tydzień. Napisała mi że kogoś poznała i ma się z tym kimś spotkać, a co do mnie to niby mnie już nie kocha.Nie mogę znieść zazdrości, cały czas o niej myślę inie mogę przestać

Odnośnik do komentarza

To co napiszę zaboli, ale taka jest prawda - zostałeś jej "zapchaj czasem". Bawiła się tobą bo nie było kim. Teraz masz już tylko pewność, ta laska to zwykła S (i tutaj wpisz żeńską nazwę psa).

Aby mniej ciebie rozstanie bolało, wyciągnij wszystkie jej wady jakie tylko możesz sobie przypomnieć. Przypomnij sobie wszystko czym ciebie wkurzała, obrzydź ją sobie na wszelkie możliwe sposoby ;) . Wtedy przestanie ciebie do niej ciągnąć.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Mam 16 lat, a ona 14. Boję się że wpadłem w depresję przez to, bo najpierw dała mi nadzieję a później wycofała się. A gdy daliśmy sobie czas żeby ona uporzadkowala i się "określiła", i niby napisała że nie, że mnie nie kocha, to i tak to w pewien sposób wymusiłem na niej. A teraz się dowiedziałem że podoba jej się nowy, pisząc z nią wypytywałem ją o to czy chciała by coś z nim więcej. Szczerze to oni się dopiero poznali, ale te wszystkie słodkie komentarze po zdjęciami mnie bolą, do tego jeszcze w najbliższym czasie mają się spotkać

Odnośnik do komentarza
Gość będzie dobrze

Widocznie nie była ciebie warta, skoro tak szybko jak tylko znalazł się ktoś nowy cię rzuciła. Nie ma co myśleć , dlaczego tak się stało , ani nie ma po co zazdrościć (po co truć sobie myśli), będzie jeszcze dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że się zaangażowałeś w tę relację i rozstanie bardzo boli. Jesteś jednak młodym chłopakiem i nie warto wpadać w pesymizm i depresję. Wyciągnij wnioski na przyszłość, potraktuj tę relację jako pewną lekcję, a z czasem zobaczysz, że spotkasz na swojej drodze jeszcze wiele dziewcząt, którym Ty albo one Tobie złamią serce. Tak naprawdę dopiero uczysz się, jak dbać o relacje damsko-męskie. I dobrze! Życzę powodzenia i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...