Skocz do zawartości
Forum

Czy to może oznaczać ciążę?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Niedawno z moim chłopakiem zdecydowaliśmy się na pierwszy raz. Byłam wtedy w 24 dniu cyklu, obecnie jestem w 29. Mój chłopak miał prezerwatywę i jesteśmy pewni, że nie pękła. Problem w tym, że podczas zdejmowania był jeszcze blisko pochwy i coś mogło z niej wypłynąć. Obecnie jestem 1 dzień przed planowanym okresem. Przez ostatnie 4 dni mam bardzo dużo białej, pachnącej normalnie wydzieliny z pochwy. W ostatnich 3 dniach moja temperatura wynosi 37-37,1 stopni. Czy to może oznaczać ciążę?

Odnośnik do komentarza

Prezerwatywa nie jest 100% zabezpieczeniem przed poczęciem. Dajecie się omamić producentom prezerwatyw, co za głupota. Czy twoje miesiączki są regularne? Temperatura może być podwyższona, bo jest lato człowieku. Pij zimne napoje dla ochłody, nie smaż się na słońcu, jedz lody. Zanim rozpoznasz ciążę, poczekaj do miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź, i przepraszam, że tak szybko zaczęłam się niepokoić, ale jestem straszną panikarą. Wszystko jest już w porządku i wszystko wiadomo. Cykle mam zawsze regularne, nawet teraz przy tak dużym stresie przez ostatnie dni, miesiączka jak w zegarku, czyli dziś rano. Moje obawy były bezpodstawne, ale i tak dzięki za rady :) Następnym razem przy czymś, czego nie będę pewna po prostu dam sobie więcej czasu i nie będę tak panikować :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...