Skocz do zawartości
Forum

lęki depresja samobójstwo


Gość mmmilena

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mmmilena

Mam złe życie chłopak mnie zdradził mama wyjechała za grance a tata... tylko praca nie mam przyjaciół już próbowłam popełnić samobójstwo i boje się wszystkiego też wiedze rzeczy których niema np wiśelców w moi pokoju...

Odnośnik do komentarza

Ile masz lat?

A wisielca widzisz czy tylko go sobie wyobrażasz? Możesz do niego podejśc, dotknąc?

A zycie sobie próbowalś odbierać poprze powieszenia właśnie, czy chcialaś jakąś inną metodę zastosować?

A nie możesz pojechać do mamy i z nią mieszkać i tam się uczyć?

Jak rodzice byli jeszcze razem to z kim bylaś bardziej zżyta z tatą czy z mamą?

Żyje i mieszka jeszcze może niedaleko babcia ktoraś lub dziadek?

Jak byś się zastanowila to co Ciebie interesuje, co Ci się w zyciu podoba, co chcialbyś robić?

Jak nie bylas w dolku psychicznym , to o czym marzylaś, dokąd chcialabyś pojechać?

Odnośnik do komentarza

mmmilena, rozumiem, że czujesz się zawiedziona i samotna, bo nie masz nawet z kim porozmawiać. Mama daleko za granicą, tata zapracowany, chłopak zdradził i odszedł. Jesteś w trudnej sytuacji życiowej, więc nic dziwnego, że masz zły nastrój. Niepokojące są jednak Twoje stany lękowe, myśli o śmierci i widzenie rzeczy, których nie ma. Czy nie mogłabyś skontaktować się z mamą albo do niej pojechać? Czy możesz liczyć na czyjeś wsparcie? Ila masz w ogóle lat? Radziłabym Ci skorzystać ze wsparcia, jakie udziela anonimowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży (nr 116 111) albo udać się do najbliższego Centrum Interwencji Kryzysowej. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...