Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się rozciągniętej skóry na brzuchu?


Gość Martyna202

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martyna202

Mam 21 lat i mam strasznie rozciągniętą skórę na brzuchu. Moja waga wynosi 53 kg. Jestem osobą niską mam 162 cm wzrostu. Chciała bym się dowiedzieć jak się pozbyć tej skóry i ile czasu mi to zajmie. Chciałam jeszcze dodać że moje wymiary w talii wynoszą 74 ,a w biodrach 86.

Odnośnik do komentarza

Nie napisałaś niestety czym jest spowodowane Twoje nadmierne rozciągnięcie skóry. Proponuję Ci abyś zaczęła używać balsamów i kremów z kolagenem. Możesz też zapisać się na masaże ujędrniające połączone z innymi zabiegami mającymi na celu ujędrnić skórę. Korzystnie też powinien działać peeling, złuszczysz tym sposobem stary naskórek i pobudzisz skórę do regeneracji. Polecam również co 3 dni robić sobie 15 minutową kąpiel w solance. Twoja skóra będzie napięta i jędrna.
Co do czasu jaki potrzebuje Twoja skóra aby powrócić do normalnego kształtu to trudno jest określić. wszystko zależy od tego jak bardzo jest rozciągnięta, co spowodowało to rozciągnięcie, czy systematycznie o nią dbasz. Trudno jest jednoznacznie stwierdzić ile czasu to zajmie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...