Skocz do zawartości
Forum

Jaka maść na blizny po oparzeniu?


Rekomendowane odpowiedzi

Dotknęłam się ręką dokładnie nadgarstkiem, o ruszt gorący. Na początku zrobił mi się pęcherz z wodą, niechcący go przebiłam, zostawiłam to nic nie robiąc już przy tym. Za jakieś 2 dni byłam na basenie, i po wyjściu z niego lekko były te blizny zaczerwienione od krwi, dzisiaj jak patrzyłam są takie zasklepione i jak by się tworzył strupek. Jak mam te blizny wyleczyć, czym smarować, jaką maścią? Czy te blizny zostaną mi na zawsze? Chciałabym to wyleczyć.

Odnośnik do komentarza

Po poparzeniach z czasem robią się takie strupki, jeśli jest to poważniejsze poparzenie. Też tak miałem, to zejdzie. Smaruj sobie jakąś maścią z witaminą A, albo kup w aptece jakiś preparat do stosowania po oparzeniach. Będzie działał i kojąco, i będzie leczył. Trochę to może potrwać zanim taka blizna zejdzie do końca, ale są szanse, że całkiem zniknie. Mi na nadgarstku goiło się przez miesiąc, ale do tej pory jak się przyjrzę, to widzę delikatnie ciemniejszą plamkę w tym miejscu

"Łatwo jest żyć na tym świecie. Trudno jest żyć bez przynależności do niego. Ja nie chcę być jego częścią. Róbcie, co uważacie, ja odchodzę."

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...