Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problem ze wspołżyciem i emocjami.


Gość Nadina

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,nie wiem jak to ująć i się trochę wstydzę o tym mowic ale postaram się.
Znam mezczyzna z którym wspolzylam,bolalo mnie strasznie,mialam wrazenie ze mnie ten sex rozrywa.Dziewica nie jestem. On zrobil to z taka intensywnoscia,sila i zauwazylam ze mamy kłopot w budowie narzadow tzn rozmiary nie pasuja gdyż on zbyt dlugi,ja zbyt plytka dowiedzialam się ze on z innymi kobietami na Woodstocku bedac mogl no wiecie.. . .Sedno tego jest takie ze on z taka sila potrafi tylko wspolzyc,nie chce zwolnic ruchow,sily,gdy o to go prosiłam nie był zadowolony bo chciał mocno,ostro.Poza tym dal do zrozumienia ze nie interesuje go zwkle kumplostwo tylko wiadomo. Mam problem bo chciałabym relacji na zasadzie zwykla znajomość. Chciałbym znaleźć kompromis,podoba mi się on bardo ale coz,odrzuca zwykla znajomość. Czy to skazane jest na porazke ? nie powinno uczuciowo mi na nim zalezec ale co zrobić..chodzi mu po glowie pomysl przeprowadzki w miejsce skad pochodzą pewne osoby z woodstocka..to mi daje do myslenia.Ale serce jest sercem.

Odnośnik do komentarza

Nadina, mężczyzna, który Ci się spodobał, ewidentnie Cię nie szanuje. Sypia z innymi, wymaga od Ciebie zgody na ostry seks, a czy zatroszczył się w ogóle o Twoje potrzeby? Możliwe, że czujesz do niego coś więcej i godzisz się na takie traktowanie, ale to nie jest zdrowe. Ten związek nie jest prawdopodobnie dla Ciebie satysfakcjonujący, dlatego zdecydowałaś się napisać na forum o swoich wątpliwościach. Oczywiście decyzja należy wyłącznie do Ciebie, ale pamiętaj, że należy Ci się szacunek. Nie pozwól się tak traktować. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

W imię czego się tak katujesz,nie pasujecie do siebie pod względem seksualnym i to się nie zmieni.
Jak Ty sobie wyobrażasz ,że facet będzie żył z Tobą w białym związku?
Uczucie uczuciem,ale jak się nie da,mówi się trudno i trzeba zrezygnować z tej znajomości,
jak nie dasz rady sama, to z pomocą psychologa, uda Ci się.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...