Skocz do zawartości
Forum

Zazdrość chłopaka


Gość Alicjakochamgo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alicjakochamgo

Jestem z chłopakiem 3 miesiące. mam pewien problem bo zupełnie nie wiem co mam robić. Kocham go i nie umiałabym go zostawić ale czasami doprowadza mnie do takiego stanu że myślę o tym by go zostawić.Kontroluje mój telefon nawet kazał mi zmienić numer żeby dawni koledzy nie pisali do mnie potrafił nawet usunąć wszystkie męskie kontakty z telefonu. kiedyś napisał do mnie kolega ze szkoły z prośbą o podanie tematu na wypracowanie z chemii a mój chłopak wpadł szał zaczął mnie wyzywać itp. nawet powiedział że z nami koniec. na drugi dzień gdy się uspokoił to tak jak by nie było wczorajszego dnia i nic się nie stało a ja już nie chciałam wracać do tego co bylo by się z nim nie pokłucić ponownie.. Co ja mam robić proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

On jest chorobliwie zazdrosny i to jest dla Ciebie niebezpieczne. Jeśli nie potrafi nad soba panować i ma takie napady to moim zdaniem powinnaś zakończyć ten związek. Trudno być szczęśliwą, gdy jest się zaszczutą przez chorą osobę. Chyba nie chcesz do końca życia nie mieć żadnego kolegi i mieć awanture o każdego męskiego przechodnia, który zapyta Cie o drogę... Zastanów się nad tym jak będzie wyglądało z nim Twoje życie.

Odnośnik do komentarza
Gość Martita.89

Zazdrość , to negatywna cecha - zazdrość ,nie świadczy o wielkości uczucia lecz wątpieniu w ,to uczucie. Oznaką miłości i tego ze komuś na nas zależy jest - trosko o bliska osobę.

Jesli ufamy , komuś w 100‰ oznacza to , ze kochamy go całym sobą - ze nie wątpimy w nasze uczucie , ze nie wątpimy w nasza polówkę.

Kochając kogoś oddajemy się w jego ręce całkowicie , kochając szczerze nie odczuwamy zazdrości , ponieważ wiemy ze nasza polówka ma dobre intencje i nigdy nas nie skrzywdzi.

Miłość jest pozbawiona negatywnych emocji ( zazdrość ,to negatywna emocja - która w rezultacie prowadzi do zniszczenia związku ) jeśli kogoś kochamy oddajemy się w pełni bo czujemy bezpieczeństwo..

Tylko nieliczni ludzie doświadczają prawdziwej miłości - bo tylko nieliczni są w stanie całkowicie poświecić się swojej polowce.

Co powinnaś zrobić - powiedzieć , że jeśli jego zachowanie nie ulegnie zmianie , to zakończysz ten związek ..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...