Skocz do zawartości
Forum

Brak krwawienia z odstawienia


Gość Kiri

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przez półtora roku brałam anty. W ostatnim tygodniu czy dwóch brania brałam też leki na poprawienie cery. Współżyłam po jakiś 4 pierwszych dniach brania antybiotyku przepisanego przez dermatologa. Później już nie. Wybrałam się do ginekologa, odstawiłam antybi otrzymałam tabletki, które też miały pozytywnie oddziaływać na moją skórę. Po 7 dniach brania, pod okiem ginekologa zmuszona byłam przerwać przyjmowanie tabletek, gdyz od samego początku drętwiały mi kończyny, do tego stopnia, że uniemożliwiało mi to normalne funkcjonowanie. Mija już 7 dzień od odstawienia  Nie wystąpiło żadne krwawienie. Czy może być to objaw ciąży, czy czegoś innego? Z dniem pierwszego plamienia miałam rozpocząć opakowanie . Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli krótko brałaś te tabletki to mogły one nie wpływać aż tak na cykle. A może cykle się rozregulowały z powodu zmiany tabletek. Antybiotyki mogą zmniejszać ochronę antykoncepcyjną, więc jeśli współżyłaś podczas ich brania to również jest ryzyko ciąży.

Odnośnik do komentarza

witam, mam pytanie dotyczacec krawienia z odstawienia araczej jego braku. ostatni stosunek odbył sie w stycznuu(od tamtej pory kilka razu USG , beta hcg ujemne otstatnie robione 30kwietnia) od tamtej pory miałam bardzo skąpe misiaczki od kwietnia przez 2 miesiace (bez przerwy )brałam tabletki Zoely . odstwiłam je 4 dni temu nie ma krawienia zadnego. czy to mozliwe zeby byla tak zaawansowana ciąza(od stycznia nie bylo zadnego stosunku) .

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jestem już po 3 opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych Vibin Mini (21+7) i od soboty (31.08) zaczęłam brać tabletki placebo. W poprzednich dwóch opakowaniach krwawienie z odstawiania było dość obfite i zaczynało się dokładnie 2 dnia brania tabletek placebo mniej więcej o tej samej porze.

Jednakże teraz jest jakoś inaczej. Mija już 3 dzień kiedy zażywam tabletki placebo i krwawienia nadal nie ma. Chciałabym tu wspomnieć, że wszystkie aktywne tabletki były brane o regularnej porze (wieczorem między 20-21). Nie wystąpiły wymioty, ani biegunki. Nie zażywałam także żadnych antybiotyków (jedyny lek jakiego używałam to krople do oczu Maxitrol, lecz krople te nie mogły wejść w żadną interakcję z tabletkami bo są stosowane miejscowo).

Mam troszkę wzdęty brzuch, pragnę też napisać, że w trakcie tego opakowania byłam na wakacjach na drugim krańcu Europy (zmiana klimatu), rozpoczął mi się rok szkolny (lekki stres).

Kiedy mogę się spodziewać krwawienia? Czy może się tak zdarzyć, iż wcale ono nie wystąpi? Czy to jest normalne?

PS: Wiem, że panikuje, ale taka moja natura. Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Powinno wkrotce sie pojawić.Nie zawsze bedzie planowo - np 2 dnia jak do tej pory miałas. Zmiana klimatu rowniez mogla wplynąc na tymczasowy brak krwawienia. Sugeruję poczekać aczkolwiek licz sie rowniez z tym ze krwawienie moze nie wystapić tym razem.
Pozdrawiam

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość zaniepokojona146

Witam,
dzisiaj powinnam rano dostac krwawienie z odstawienia i nie pojawilo sie. Zawsze mam je jak w zegarku. Dodam, ze bola mnie jajniki i po nacisnieciu sutkow wydobywa sie z nich duzo bezbarwnej wydzieliny. Ostatnio jakies 2 tyg temu bralam przez 10 dni antybiotyki, teraz tez mam grzybice pochwy. Tabletki bralam regularnie, czasem spoznienie wynioslo 2h max. Raz tylko zdarzylo mi sie nie zazyc tabletki 10h. Nie wiem co robic. Partner nigdy nie konczy we mnie. Mam sie o co martwic czy zostac spokojna? Podczas antybiotykow zabezpieczalam sie dodatkowo, dopiero po 7 dniach stosunek odbyl sie bez prezerwatywy, czyli 10 dni temu.

Odnośnik do komentarza

Zażywam tabletki antykoncepcyjne Atywia od kilku miesięcy. Teraz po 5 opakowaniu nie wystąpiło krwawienie z odstawienia. Przez całe to opakowanie nie odbyły się stosunki, jedynie ostatnio odbył się w 1 dzień przerwy miedzy opakowaniami, (w której to krwawienie właśnie nie wystąpiło). Czy możliwe jest, że brak krwawienia to efekt wpadki podczas tego stosunku czy to za wcześnie bo różnica miedzy stosunkiem a brakiem krwawienia to kilka dni ?

Odnośnik do komentarza

W kwietniu rozpoczęłam brać tabletki antykoncepcyjne jako środek zapobiegania ciąży, rozpoczelam współżycie. Wcześniej brałam je ze względu na torbiele na jajnikach. Używamy z partnerem dodatkowo prezerwatyw i nigdy nie doszło do pełnego stosunku. Mam teraz 7 dniowa przerwę w braniu tabletek i nie dostałam krwawienia z odstawienia. Czym to może być spowodowane? Czy istnieje ryzyko ciąży? Czy to, że jest to pierwszy miesiąc antykoncepcji, w którym współżyje ma jakieś znaczenie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...