Skocz do zawartości
Forum

Zapłodnienie przy negatywnym teście ciążowym


Gość kaska-88

Rekomendowane odpowiedzi

witam nazywam sie Kaska od dłuzszego czasu staram sie z mezem o dzidziusia kochamy sie bez zabespieczenia i maz zawsze konczy we mnie w moje ostatnie dni płodne kochalismy sie codziennie dostałam okres 26 marca moj okres trwa przewaznie 5-6 dni i jest bardzo obfity a teraz był dosc skapy i trwał 3 dni 5 dni przed tym okresem robiłam test ciazowy i wyszedł negatywnie czy jest mozliwe ze test mogł nie wykazac ciazy czy moge byc w ciazy. Prosze poradzcie mi.

Odnośnik do komentarza

Powinnaś powtórzyć test, ponieważ mogłaś go zrobić za wcześnie albo po prostu mógł nie wykazać ciąży, gdyż testy nie są zawsze niezawodne. Oprócz testu możesz też zrobić badanie beta HCG, jednak jeśli dostałaś okres to możesz wcale nie być w ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość kazda.wariatka.ma.w.glowie.kwiat

wiesz to nie tak działa.... ja tez sie nastawiam co miesiac i to jest w naszej glowie a nie w brzuszku.... dzidzi nie ma i nie miej zludzen bo to nic nie pomoze....nawet nie wiem jak wiele razy mi sie wydawalo ze jestm w ciazy... a tu nic nadchodzil ten okropny dzien kiedy dostalam miesiaczke chociaz sie spozniala chociaz bylo mi slabo i wogole ale to naprawde jest w naszej glowie musisz troche wyluzowac ja tez staram sie nadal od 4 miesiecy mam nadzieje ze dzis sie uda mam akurat owulacjei po pracy czeka mnie goracy sex zobaczymy....trzymajcie kciuki :) pozdrawiam ciezko pracujące nad maluszkiem przyszle mamusie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...