Skocz do zawartości
Forum

Zapłodnienie przez petting


Gość kubabuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jeżeli nie doszło do kontaktu spery z Twoimi drogami rodnymi, to nie możesz zajść w ciążę!!! Zatem, nie masz się co dziwić, że wynik jest negatywny. Nie musisz wpadać w panikę. O skąpej miesiączce decyduje wiele czynników, m.in. stres. Może porozmawiaj z mamą o tym, kiedy można zajść w ciążę. Poza tym, poczytaj książkę do biologii, tam też dowiesz się więcej na ten temat.

Odnośnik do komentarza

Witam, Jeżeli nie doszło do kontaktu Twoich dróg rodnych z plemnikami, ryzyko zajścia w ciążę jest niewielkie. Dla pewności wykonaj test ciążowy. Są różne powody tego, że może Ci się spóźniać okres, m.in. stres. Mimo wszystko nie warto bagatelizować tego, udaj się do lekarza. Być może masz problemy z hormonami bądź inne sprawy kobiece. Ryzyko zajścia w ciążę przez petting jest niewielkie.

Odnośnik do komentarza

Hej. Tak, w płynie preejakulacyjnym znajdują się plemniki, wiec może dojść do zapłodnienia jeśli miał go na ręku, ale prawdopodobieństwo jest dosyć małe. Sama się przekonałam, że do zapłodnienia trzeba trochę więcej:)

Odnośnik do komentarza

Witam. Do zapłodnienia może gdy komórka jajowa spotka się z plemnikami. Skoro nie było bezpośredniego kontaktu z członkiem nie ma podstaw o ciążę. Jeśli Twoja dziewczyna miesiączkuje już kilka lat, a nie ma dalej regularnego okresu, powinna udać się do lekarza, ginekologa, który ją przebada i postawi diagnozę. Nie można bagatelizować takich bóli, być może konieczna będzie tarapia hormonalna. Ale to oceni lekarz.

Odnośnik do komentarza

Trudno mi stwierdzić czy rzeczywiście ilość plemników w płynie przed wytryskiem jest wystarczająca. Słyszałam różne opinie. Nawet lekarze bywają podzielonego zdania. Ja doszłam do wniosku, że w takim razie ryzykować nie będę. Wolę być spokojna i cieszyć się bezpiecznym współżyciem :) Tego i Tobie życzę :)

Odnośnik do komentarza

Skoro masz cykle nieregularne, to skąd wiesz, że miałaś dni płodne? Poza tym, plemniki nie przenikają przez bieliznę, więc nie musisz panikować:) Nie jesteś w ciąży. Jednak poczytaj sobie o skutecznych metodach antykoncepcji na przyszłość, by uniknąć tego typu wątpliwości. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Pieściłam się z chłopakiem. Nie było wytrysku ale mógł byc prejeakulat, ten płyn przed. Wciąż jestem dziewicą. okres spóźnił mi się po tym 4 dni, ale następne 3 miałam już normalnie. Wystąpiły tez nudności, wymioty, zaparcia, ale mogły być spowodowane grypą. Przy czym teraz w czasie 3 okresu mam częstomocz bez pieczenia. Czy to zapalenie pęcherza? Czy mogłam zajść w ciąże?

Odnośnik do komentarza
Gość gertrudajz

Droga Ano, jeśli miałaś po tym zdarzeniu trzy razy pod rząd normalne okresy i od tamtego czasu zachowałaś wstrzemięźliwość seksualną, to ryzyko zajścia w ciążę jest znikome. Oczywiście, w preejakulacie mogą być plemniki. Następnym razem, aby uniknąć zdenerwowania i niepotrzebnego stresu najlepiej się zabezpieczcie. Jeśli nadal masz wątpliwości, wykonaj test ciążowy. Nie martw się. Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Gość malinowamamba20

kilka dni temu uprawiałam z moim chłopakiem petting . Mam 16 lat i jestem jeszcze dziewica. Ale podczas naszej zabawy On dotknoł swojego penisa na którym najprawdopodobniej znajdowała sie sperma albo preejakulat nie wiem tego... aa za jakas chwile zacza mnie dotykac przez majtki a pózniej włożył reke pod i zacza piescic moja c*** ale palca do srodka nie wkładał.. A na dodatek tego byłam jeden dzień po okresie .. Czy jest mozliwosc ze mogłam zajs w ciaze.. prosze pilnie o odp bo bardzo sie boje.. CZy wl było to mozliwe...??;(

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Jeśli mój chlopak mial wytrysk i dotykal swojego sluzu a potem wytarl sie w chusteczke i umył ręce . A po godzinie lub półtora wsadził mi palce do środka, mial suche palce (ale nie tym palcem co dotykał spermy) (podobno plemniki przezywają na powietrzu bardzo krótko ). Czy mozliwe jest zajście w ciąże ?? I ja i on mieliśmy majtki i przez majtki sie pocieraliśmy ... I sie teraz strasznie boimy

Odnośnik do komentarza

Witam. Zmartwienie jest następujące. Jestem ze swoja kobieta około roku. Nigdy wcześniej nie uprawialismy z nikim stosunku i bylo to jedno z najblizszych spotkan w naszym zyciu. Kontakt polegał na tym, że dotykałem ja penisem po wargach sromowych bez penetracji ale wcześniej była masturbacja z wytryskiem i członek nie został ani umyty ani wytarty, a moja kobieta dostała dzien pozniej okres. Około 5 dni po okresie spuchł jej brzuch i wargi sromowe, ale ona mowi, że to nie moze byc ciąża gdyż wargi mogły zostac podraznione podczas golenia miejsc intymnych( a taka opuchlizna zdarzyla sie jej pierwszy raz ), a nie wiem dlaczego jej spuchl brzuch ( opuchlizna zeszla po dniu). I wracajac do sedna sprawy czy istnieje możliwosc by partnerka zaszla w ciąze ? Dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Hej! Myślę, że raczej marne szanse na ciążę, szczególnie ze względu na to, że byłaś zaraz po okresie, a do twoich dni płodnych jeszcze pewnie ok. dwóch tygodni. Oczywiście niczego nie można wykluczyć, ale wydaje mi się, że możesz być spokojna. Jeśli bardzo się stresujesz, wykonaj za jakiś tydzień test ciążowy. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość karolineczka

bardzo martwie sie czy przypadkiem nie zaszlam w ciaze otoz ostatnio robilam mojemu chlopakowi loda ale zaznaczam ze bylam w spodniach no i jego sperma wytrysnela mu na brzuch on wytarl to chusteczka i ja wytarlam reke ze spermy jednak potem lezalam na nim ale tak jak juz mowilam bylam w spodniach ktore byly dosc mokre czy jest ryzyko zajscia w ciaze "przez spodnie" czy plemniki moga przez nie przeniknac do mojej pochwy ? jestem dziewica ale wowczas mialam dni plodne chcialabym sie dowiedziec czy takei ryzyko istnieje i czy np gdybym poszla po 10 minutach i dotknela wytarta wczesniej reka okolic intymnych moglabym byc w ciazy

Odnośnik do komentarza
Gość secretrainbow

Witam mam 17 lat dzień po okresie a właściwie końcowym(brązowym) plamieniu spędzałam noc z chłopakiem , chcieliśmy współżyć jednak on nie mógł wystarczająco się podniecić więc uznaliśmy dobrym rozwiązaniem na początek seks oralny ja zaczęłam on nie szczytował,nie dosżło do wytrysku jednak wydaje mi się że z jego penisa mógł wydostać się płyn preejakulacyjny gdyż wówczas bardzo się podniecił po tym jak wróciłam do niego całowaliśmy się tak że nasza ślina się mieszała po ok 5-7 minutach wymieniliśmy się rolami i on językiem dotykał moich narządów oraz ujścia pochwy. Czy jest prawdopodobieństwo że zaszłam w ciążę ? boję się gdyż kolejnego dnia podczas prawdziwego już stosunku podczas tylnej pozycji odczułam bardzo silny ból w lewej dolnej części brzucha (niestety mam też przepuklinę pachwinową z tej strony) natychmiast skończyliśmy. Teraz bardzo się boję momentami trzęsę się i płaczę moje mięśnie pochwowe są powiększone (tak że gdy wkładam palca to one swobodnie go oplatają może to ze stresu wydaje mi się to dziwne.) Jestem też na diecie właściwie dochodzi do głodzenia z wieczornymi napadami na torbę ze słodyczami. innych objawów nie zauważam. Jest za wcześnie na test ciążowy a okres będę miała dopiero za miesiąc .(poprzednie 2 miałam jeden po drugim z odstępem około 8 dni)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...