Skocz do zawartości
Forum

Zapłodnienie przez petting


Gość kubabuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mianowicie nie współżyłem z dziewczyna bezpośrednio mam pewność że jest dziewicą . Martwi mnie jednak to że 5 dni po zakończeniu się okresu pocieraliśmy się tam swoimi narządami ale przez moje dosyć grube bokserki jej majtki . Miałem wtedy wilgotne bokserki od swojego orgazmu lecz nie były bardzo mokre tylko trochę wilgotne . Czy jest możliwość zajścia w ciążę przez moją dziewczynę okres ma przeważnie co 30 dni ale mimo wszystko bardzo się teraz boję Proszę o fachową pomoc.. z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

Witaj. Widzę, że kompletnie nie orientujesz się w jaki sposób można zajść w ciążę. Może poczytaj o tym w książce do biologii bądź jakiejś encyklopedii. Plemniki to nie są wszy odzieżowe, które przechodzą z ubrania na drugie ubranie. Radzę sięgnąć do wiarygodnych źródeł informacji oraz porozmawiać z rodzicami, skoro brakuje Ci informacji na tak oczywisty, życiowy TEMAT! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Moniaaaa94

Witam, Ostatnią miesiączkę dostałam 9 grudnia czyli o 4 dni wcześniej niż powinnam. Teraz miesiączka spóźnia mi się już tydzień. Nie wiem co się dzieje. W środę tj. 12 stycznia pobolewał mnie rano brzuch ale szybko mi przeszło. W dni 14 i 15 stycznia bolało mnie podbrzusze i nerki czyli u mnie typowe objawy przed okresem jednak to dziś tj. 18 stycznia okresu jak nie było tak nie ma. Jestem dziewicą i nie współżyłam z moim chłopakiem, ale uprawialiśmy peeting jednak on nie dotykał mnie tam swoim członkiem a na palcach nie miał ani spermy ani tego płynu. Ostatnie miesiące są dla mnie bardzo stresujące, i jeszcze ten spóźniający si okres. Nie wiem co mam robić. Czy mogło coś się stać podczas peetingu.? Bardzo proszę o szybką pomoc. Mam dopiero 16 lat :(

Odnośnik do komentarza

Witaj. Twoje obawy są niepotrzebne. Bardziej obawiam się o twoją wiedzę na temat możliwości zajścia w ciążę, gdyż jest na poziomie zerowym. Poczytaj więcej na ten temat w jakiejś książce, zapytaj mamy. Zanim zdecydujesz się na współżycie, dowiedz się w jaki sposób można zajść w ciążę, bo może być za późno.

Odnośnik do komentarza
Gość marta19930

Kilka dni temu uprawiałam z moim chłopakiem petting. Ja byłam w majtkach. U mnie pojawiła się taka jakby wydzielina... Wydawało mi się, że u niego również tak było, chociaż nie jestem tego do końca pewna. Jakieś 2 dni temu źle się poczułam, gdy spojrzałam na jedzenie poczułam jakbym zaraz z wymiotowała. A w nocy bolał mnie brzuch. Następnego dnia również poczułam się nie za dobrze.. Dodam jeszcze, że dzisiaj powinnam dostać okresu, ale na razie nie ma nic. I teraz moje pytanie.. Czy przez takie coś mogę być w ciąży.? Czy po prostu jest możliwość że okres mi się przesunie?? Bardzo proszę o szybką i dokładna odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam. Jestem mężczyzną i ostatnio uprawialiśmy petting z dziewczyną i mam co do tego lekkie obawymi bardzo prosił bym o odpowiedz , otóż podczas zabawy dziewczyna dotykała mojego penisa na którym był preejakulat i miała go na swojej dłoni, i właśnie do tego mam pytanie , czy jak przypadkiem dotknęła mojej dłoni i potem JA SWOJE palce wkładałem jej do pochwy jest możliwośc zajścia w ciąże ? jeżeli tak , to w jakim stopniu ? to działo się pod kołdrą więc zanim włożylem jej palce do pochwy mogłe wytrzeć reke o posciel , lub o co kolwiek . Proszę o odpowiedź i dziękuję z góry.

Odnośnik do komentarza

Niestety w przypadku kontaktu preejakulatu z pochwą plemniki mogły dostać się do pochwy dziewczyny. Preejakulat może zawierać plemniki. Ale jak sam napisałeś, trudno jest określić, czy nie wytarłeś tego w kołdrę, więc trudno stwierdzić jakie istnieje ryzyko. Chyba przekonacie się, gdy nadejdzie czas miesiączki Twojej dziewczyny. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli sperma nie znalazła się w pochwie to nie ma szans na zapłodnienie. Najpewniej to rozregulowanie cyklu spowodowane jest stresem. Ponadto, w Twoim wieku wiele dziewczyn ma nieregularny okres, ponieważ zazwyczaj kilka lat zajmuje organizmowi uregulowanie gospodarki hormonalnej.

Odnośnik do komentarza

Nudności pojawiające się kilka dni po stosunku/pettingu nie są objawem ciazy, bo pojawiaja sie 4-6 tygodni po zaplodnieniu. Kobieta zaczyna wymiotowac 2-4 tygodni po zatrzymaniu miesiaczki. Pewnie czym sie strulas albo zlapalas grype zoladkowa.

Co oczywiscie nie wyklucza mozliwosci zajscia w ciaze w wyniku pettingu, o ile preejakulat (znikome ryzyko) lub sperma (wieksze) mialy kontakt z twoja pochwą. Niestety na podstawie opisu nie sposób tego stwierdzić.

Odnośnik do komentarza

Mojej dziewczynie od ok. tygodnia spóźnia się okres. Jest dziewicą. Uprawialiśmy petting- preejakulat mógł znaleźć się na jej pochwie. A nawet bardzo prawdopodobne, że się tam znalazł. Czy ciaza jest mozliwa? Czy mozliwe jest zaplodnienie preejakulatem, gdy nie doszlo do stosunku? Dodam, ze martwie sie, bo dziewczyna skarzy sie ostatnio na bolące, powiększone piersi, jest jej czasami niedobrze, a dzis zauważyla u siebie bialy sluz. Prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza

a słuchaj bo jest taka sprawa ylko prosze o odpowiedz:) był ostatnio u mnie chłopak i robilismy rózne rzeczy .i tak sie za działo ze miałam jego sperme na moich majteczkach ktore były mokre poszłam szybko i sie tak umyłam zimna woda pozniej dalej sie tam z chłopakiem dotykalismy i wgl. boje sie ze jak cos przesiakło wczesniej chwile chociaz sie podmyłam a pózniej on mnie tam dotykał to to jakos tam weszło i będę w ciązy .jest takie prawdopodobienstwo? help me.. a byłam 1-dzien po okresie zaledwie..

Odnośnik do komentarza

nikita111
a słuchaj bo jest taka sprawa ylko prosze o odpowiedz:) był ostatnio u mnie chłopak i robilismy rózne rzeczy .i tak sie za działo ze miałam jego sperme na moich majteczkach ktore były mokre poszłam szybko i sie tak umyłam zimna woda pozniej dalej sie tam z chłopakiem dotykalismy i wgl. boje sie ze jak cos przesiakło wczesniej chwile chociaz sie podmyłam a pózniej on mnie tam dotykał to to jakos tam weszło i będę w ciązy .jest takie prawdopodobienstwo? help me.. a byłam 1-dzien po okresie zaledwie..

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest znikome. Właściwie nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. Gdyby jednak podczas najbliższego cyklu miesiączka się nie pojawiła, proszę wykonać test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...