Skocz do zawartości
Forum

Zapłodnienie przez petting


Gość kubabuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam się Kasia. Wczoraj, a dokładnie 4 grudnia uprawiałam z moim chłopakiem petting. Znaczy nie wiem czy można to nazwać pettingiem.. On dotykał mojego narządu płciowego, a ja jego, jednakże po tych czynnościach ocieraliśmy się nago ( bez prezerwatywy ) przez chwile swoimi narządami. Nie doszłam do orgazmu, ani mój chłopak nie miał wytrysku po za tym jego członek był suchy i czytając w internecie nie miał wydzieliny przed spermowej. Kiedy skończyliśmy chłopak dotykał mojego narządu ale drugą reką. Jednak obawiam się co do tego iż zaszłam w ciążę, ponieważ w następnym dniu ( dzień po tym wydarzeniu ) boli mnie brzuch a zarazem kuje oraz jest twardy. Może to z nerwów, gdyż bardzo się obawiam jakie mogą wyniknąć z tego konsekwencje oczywiście muszę wspomnąć, że nie wkładał mi penisa do pochwy ani nic z tych rzeczy, ponieważ moim zdaniem jeszcze nie jestem gotowa na współżycie dlatego chcieliśmy spróbować pettingu. Zapomniałam dopisać iż miałam miesiączkę 6 dni a w 7 dniu ( petting z chłopakiem ) miałam jeszcze brązową wydzielinę. Bardzo proszę o odpisanie na mój list. Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość nieidealna93

witam. ostatnio z moim chłopakiem uprawialiśmy petting . on miał na sobie bieliznę i spodnie ja nie miałam na sobie nic . doszło u niego do wytrysku,gdy lezałam na nim . czy jest możliwość ze zaszłam w ciąże ? dodam ze robiliśmy to dwa dni po okresie . bardzo proszę o szybko odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość nieidealna93

witam. ostatnio z moim chłopakiem uprawialiśmy petting . on miał na sobie bieliznę i spodnie ja nie miałam na sobie nic . doszło u niego do wytrysku,gdy lezałam na nim . czy jest możliwość ze zaszłam w ciąże ? dodam ze robiliśmy to dwa dni po okresie . bardzo proszę o szybko odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość Valentina1987

Witam serdecznie. Od kilku dni strasznie się zamartwiam. Otóż sytuacja wygląda następująco. Biorę tabletki antykoncepcyjne w systemie 24+4. Tabletki przyjmuję 4 miesiące. W środę (1.12) przyjęłam pierwszą tabletkę z nowego bilistra. Niestety zwymiotowałam w ciągu 1-3 godzin od przyjęcia tabletki. Z powodu ciągłych nudności nie przyjmowałam tabletki z zapasowego bilistra. Zrobiłam to nastepnego dnia, niestety upłynęło więcej niż 12 godzin. Zdaję sobie sprawę, z obniżonej skuteczności działania antykoncepcyjnego. W tygodniu poprzedzającym pominiecie tabletki nie miał miejsca stosunek, ani nawet pieszczoty. W piątek (3.12) uprawiałam petting. Z racji trwania krwawienia z odstawienia miałam zaaplikowanego tampona. Chłopak miał wytrysk pierwszy raz gdy penis był jeszcze w majtkach. Drugi raz, w prezerwatywie, ale występowały trudności w formie zsuwania prezerwatywy( do wytrysku doszło, kiedy chłopak ocierał się o moja pupę, obawiam się, że prezerwatywa mogła byc uszkodzona, gdyż chłopak ciągle ją poprawiał i mogło dojsć do uszkodzenia mechanicznego, a co za tym idzie nasienie mogło zostać na moich majtkach). Trzeci raz również w prezerwatywie. Czwarty raz wytrysk miał miejsce na moim brzuchu. W międzyczasie chłopak dotykał palcami mojej łechtaczki i pupy. Pupy dotykał również penisem. Dotykanie nie miało miejsca bezpośrednio po wytrysku. Chłopak po wytrysku wycierał penisa i ręcę chusteczkami. Po upływie jakiegoś czasu następowały dalszcze pieszczoty. Chłopak nie wprowadził mi palców do pochwy. Starałam się również, by jego palce niedotykały wejścia do pochwy. Miało miejsce równiez ocieranie się moich miejsc intymnych ( byłam w bieliznie) o jego ( raz był w bieliźnie, raz bez - już po wytrysku). Cały czas byłam w majtkach, jedynie pupa była odsłonięta. Obawiam się, że nasienie mogło dostać się do mojej pochwy. Czy prawdopodobieństwo jest wysokie? Obawiam się również, że doszło do zapłodnienia. Jestem strasznie przeczulona na tym punkcie i w sytuacjach niepewności strasznie się denerwuję. Dzisiaj jest 4 dzień, od kiedy uprawiałam petting i zaczełam u siebie dostrzegać niepokojące symptomy. Silne zawroty głowy, nudności, kłucie w lewej pachwinie (kłucie to utrzymuje się od 2 dni). Bardzo się boję. Wiem, że prawdopodobieństwo ciąży wystepuje. Czy jest ono duże w sytuacji gdy nie było penetracji oraz gdy palce na których ewentualnie mogło znajdować się nasienie nie dostały się do pochwy? Czy możliwe jest, by objawy, jakie odczuwam mogą świadczyć np. o zagnieżdżeniu się zarodka? Czy jak wykonam test 13.12 czyli w 10 dniu po pettingu będzie go można uznać za wiarygodny? Następne krwawienie z odstawienia powinno wystąpić pod koniec grudnia lub na początku stycznia. To zbyt długi okres czasu bym mogła poczekać:(. Bardzo proszę o odpowiedż. Z góry dziękuje za przyjrzenie się mojemu problemowi i udzielenie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Witam, Niedawno zdecydowaliśmy się z dziewczyną na pierwsze pieszczoty, chciałem być to tego jak najlepiej przygotowany i bardzo to przeżywałem (założyłem świeża bielizne, wykąpałem się). Wiedziałem również że trzeba zachować rozum i uważać co się robi:) Pieścilismy się (był to 19 dzień 34-dniowego cyklu- dni płodne) około 25 minut, wsadziła mi rękę do spodni i na odwrót. Nie miałem bezpośredniego kontaktu z członkiem, w pewnym momencie wysunęła rączke, leciutko pocałowałem jej palce a następnie zacząłem całować jej intymne miejsce po czym skończyliśmy. Nie odczułem wydzielania się prejakulatu, jak wybranka stwierdziła później było zupełnie sucho (ale czy reczywiście, to nie wiadomo) ...:) Do wytrysku nie doszło. Na zakończenie umyliśmy rączki. Ma 17 lat i nieregularny okres (33, 31, 37). Okres pojawił się w 34 dniu, był obfity- tak jak zawsze 5-dniowy. Teraz wiem, jak bardzo jestem nieprzygotowany do współżycia. Zastanawiam się co jeśli jednak jakieś plemniki znalazły się na mojej dłoni (a usta?), przykładowo po kontakcie z bielizną w trakcie pieszczot (z poprzedniego wytrysku? pod napletkiem? preejakulat, którego nie odczuliśmy?) dostały się do jej pochwy? Jest w 24 dniu kolejnego cyklu. Wspomnę że ma bardzo bolesne miesiączki (bóle w lewym podbrzuszu). Czasami skarży się również na bóle trakcie cyklu. Mniej więcej w 15 dniu w nocy bardzo bolało ją lewe podbrzusze. Było to już jakiś czas temu, nie odważyłem przyznać się jej że jestem taki bojaźliwy, a ona już dawno o tym zapomniała... Czy w mojej sytuacji istnieje jakieś niebezpieczeństwo ciąży? Sytuacja może wydawać się błaha, ale piszą tutaj kompetentni ludzie i można liczyć na sensowną odpowiedź. Jest to dla mnie na pewno nauka na przyszłość, jednak czasami czytając wypowiedzi w internecie można spotkać się z różnymi założeniami. Z góry bardzo dziękuję. Hiker

Odnośnik do komentarza

Witam. Niedawno uprawiałam z chłopakiem petting (2-3 tygodnie temu) . Opisując sytuację dokładnie : ja pieścilam jego w tym czasie kiedy on pieścił moje narządy . Ja dotykałam jego penisa bezpośrednio, on natomiast przez majtki. Mam kilka pytań 1) czy nawet jeżli na palcu miały ejakulant(bo do wytrysku nie doszło) i pieścił mnie przez majtki czy istnieje możliwość, że zaszłam w ciążę? 2) czy jeśli po skończonych pieszczotach, załóżmy 15 min po tym dotknęłam swojej pochwy(zakładając ze dotykalam innych przedmiotów, np. koca, talerza, ale nie myłam rąk) czy istnieje możliwość zajścia w ciążę? Proszę o pilną odpowiedź, okres spóźnia mi się 2 tydzien i boję się. Może to głupie pytania, ale w takiej sytuacji człowiekowi przychodzą na myśl różne rzeczy. Pragnę dodac, że okres od kilku miesięcy uregulował mi się,bo mam go długo.

Odnośnik do komentarza
Gość koszulowata

Witam, mam 15 lat. 4,5 miesiąca temu uprawiałam z chłopakiem peting. Po tym zdarzeniu bardzo zaczęłam się przejmować ewentualną ciążą. I tu moje pierwsze pytanie: jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w ten sposób? Podczas tych 4 miesięcy miałam regularnie miesiączki, jednak były bardzo mało obfite. Czym może być to spowodowane? Wakacje (sierpień) spędziłam w Bułgarii, po okresie we wrześniu, mniej więcej 2 tygodnie, wystąpiło 3-dniowe krwawienie. W tym czasie schudłam też ok 6 kg. Uprawiałam pierwszy raz peting, czy chłopak mógł mi coś "uszkodzić"? Czy możliwe, że te czynniki zadecydowały o skąpej miesiączce? Nie mam żadnych innych objawów ciąży, jednak wydaje mi się, że brzuch się zaokrągla. Zrobiłam jeden test, wynik był negatywny. Chciałabym go powtórzyć. Czy prawie w 5 miesiącu wynik byłby obiektywny? Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość czarnapozeczka

Dzień dobry. Więc.. Czy plemniki przedostają się przez majtki? Mam tu pewną sytuacje. Chłopak miał mokre majtki od spermy, ponieważ przez nie przeszła. Później się o mnie ocierał, ja byłam w majtkach. Dość intensywnie. Chciał abym 'go' poczuła. Czy jest możliwość zapłodnienia? Aaa. i : jeśli chłopak miał członka od spermy, poprawiał się tam, i później miał od tego ręce, ale się wytarł, to czy zostaje tam jej trochę? i na ile czasu? Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Uprawiałam petting z chłopakiem, on miał na sobie boxerki i dresy a ja majtki (stringi). Nie było wytrysku, ale płyn preejakulat. Czy mogę być w ciąży? Czy jajniki przez bieliznę mogą w ogole przenikac? Dodam ze jestem dziewica, wtedy najprawdopodobniej mialam dni plodne (cykle mam nie regularne). Prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Hej, jeśli po prawie pięciu miesiącach od uprawiania z chłopakiem pettingu zrobiłaś test ciążowy (z założeniem, że w międzyczasie nie uprawialiście seksu), a test ciążowy wyszedł negatywny, to nie ma powodów do obaw. Po tym czasie, gdybyś była w ciąży, wynik na pewno byłby pozytywny. A twoje chudnięcie jest najprawdopodobniej wynikiem stresu i przejmowania się, że możesz być w ciąży. Lepiej zadbaj o siebie. Nie martw się. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość wyimaginowana

Uprawiałam petting z moim chłopakiem. Oboje byliśmy praktycznie w ubraniach gdy skończyła go pieścić on włożył rekę w moje majtki, czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy?? Dodam tylko ze w tym czasie mialam okres ( wywolany Luteiną z polecenia ginekologa z powodu zanikniecia) Czy powinnam zrobic test ciazowy? Jesli tak to po ilu dniach najszybciej moge go zrobic?

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie doszło do kontaktu spermy z twoimi drogami rodnymi, to ryzyko zajścia w ciążę jest znikome. Ale następnym razem po prostu stosujcie zabezpieczenie. Niech twój partner założy prezerwatywę. A ręce najlepiej jest umyć, a nie wycierać. Unikniecie w ten sposób niepotrzebnego stresu.

Odnośnik do komentarza
Gość Andrew1111

Witam, Czy mogło dojśc do zapłodnienia jeśli kobieta leżała na mnie goła dotykając łechtaczką mojego penisa (byłem w bokserkach) jeśli miałem wytrysk? Oczywiście mówię o przypadku kiedy "nie jestem w niej" i nie uprawialiśmy seksu analnego.

Odnośnik do komentarza

Mam 16 lat moja dziewczyna 17 w czwartek (dzisiaj jest niedziela) moja dziewczyna doprowadziła mnie do wytrysku ja trzymając go w dłoni doszedłem na swój brzuch przyniosła papier powycierałem brzuch oraz członek (na dłoni nie czułem abym coś miał) po jakichś 6-7 minutach ja wsadziłem jej palec na głębokość maksymalnie 5-6 cm. Czy jest możliwość że jeżeli coś było na tym palcu ( chociaż jeszcze ją przytulałem i "tarzałem" się po łóżku więc samo by się wytarło) miał, chociażby troszeczkę nasienia to czy możliwe że po włożeniu palcy mogła zajść w ciąże ?

Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu uprawiałam petting z moim chłopakiem. Przed jego wytryskiem on dotykał moich narządów, pochwy, wsadzał mi palec, jednak z tego względu, że jestem dziewicą niegłęboko. Nie miałam wtedy dni płodnych, palec chłopaka był suchy, jednak boję się, że jakimś cudem miał nasienie na palcach (poprawiał w spodniach penisa, jednak jak sam powiedział, nie dotykał niczego mokrego). Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

witam, 2 dni temu pieściłam sie z chłopakim ,byliśmy w ubraniu,dotykałam jego narządów a on moich,po tym jak on doszedł nie umylismy rąk. Od pierwszego do drugie razu mineło moze z 1h,może więcej. NIe dotknęłam jego spermy. Za drugim razem tez dotykałam jego narządow, czy mogły być tam jeszcze plemniki po pierwszym razie?? i mogłam je mieć potem na ręce??

Odnośnik do komentarza

Hej. Jeśli on nie miał kontaktu ze spermą ani z preejakulatem to nie ma możliwości zapłodnienia, nawet jeśli by miał to prawdopodobieństwo jest małe. Kiedy zrobić test? najlepiej w terminie spodziewanej miesiączki jeśli nie wystąpi.

Odnośnik do komentarza

Witam mam takie pytanko jezeli sie masturbowalem i mialem wytrysk nie zmywajac nasienia z czlonka po 4-5 godzinach kochalem sie z dziewczyna w sumie wszedlem w nia tylko na chwilke i zalozylem gumke czy jest mozliwe ze zaszla w ciaze?

Odnośnik do komentarza
Gość karolinak

Witam, na jego penisie mogły być niewielkie ilości plemników, jednak prawdopodobieństwo, że ilość była wystarczająca do zapłodnienia jest małe, tym bardziej, że do stosunku nie doszło. Jeśli się stresujesz, że możesz być w ciąży polecam zrobienie testu.

Odnośnik do komentarza

Witam, nie ma powodu do obaw. Nie panikuj. Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w takim przypadku jest nikłe. Jeśli chcecie rozpocząć współżycie, zalecam poczytanie artykułów o antykoncepcji, aby uniknąć niepotrzebnego stresu i niechcianych konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Gość radosław75

Słyszałem różne opinie. Dużo osób twierdzi (w tym lekarzy), że do zapłodnienia konieczna jest duża ilość plemników. Jednak ja uważam, że w tej kwestii należy być bardzo ostrożnym i w takie sytuacji jaką opisałeś lepiej pójść do toalety i umyć chociażby ręce lub w ogóle wziąć prysznic. Wtedy ma się pewność, że plemniki nigdzie nie zostały.

Odnośnik do komentarza

Witam, Najlepiej stosować środki antykoncepcyjne, wówczas nie ma ryzyka zajścia w ciążę. Jeżeli nie doszło do kontaktu z plemnikami w Twoich drogach rodnych, a Ty nie masz dni płodnych, to ryzyko zajścia w ciążę, jest niewielkie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...