Skocz do zawartości
Forum

Podrażnienie głowy po farbowaniu włosów


Gość paulineczka12313

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulineczka12313

witam od 2 lat farbuje wlosy na ciemny (czarny kolor), zdarzalo sie ze po koloryzacji tak do 2 dni mialam podrazniona skrore i mnie swedziala tym razem oprocz swedzenia wysypki na czole szyi i karku w glowie mam strupy z ktorych ciagle leje sie ropa jestem w holandi i tutejszy lekarz stwierdzil ze nie ma pojecia co to jest i przepisal mi jakies tabletki ktore defakto nie podzialaly nie wiem juz co robic smaruje przemywam rivanolem i codziennie rano i wieczorem plukam wlosy w rumianku bo inaczej bm sie nawet nie uczesala poniewaz ropa skleja mi cala glowe w jedna wielka skorupe rece mi opadaja nie pamietam juz kiedy przespalam cala noc spie po 3 godziny poduszke mam na wylot przesiaknieta od ropy i tak jest codziennie od prawie 3 tygodni czy mam probowac dalej domowych metod czy jechac do polski do specjalisty

Odnośnik do komentarza
Gość ewelinaxg

Witaj, obawy, które opisujesz są niepokojące. Jeśli problem nie będzie ustępował nadal, musisz udać się do specjalisty. Najprawdopodobniej będziesz musiała zrezygnować z koloryzacji środkami, z których dotychczas stosowałaś. Jaki stosujesz obecnie szampon? To może on dodatkowo podrażnia skórę głowy. Może zmień go na delikatniejszy, na przykład na szampon dla dzieci, albo kup jakiś w aptece.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...