Skocz do zawartości
Forum

Nerwica,Depresja,Schizofrenia ???!!?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Chciałbym opisać wam jakie negatywne zmiany dostrzegłem ja i moi bliscy w moim zachowaniu. Nie będę pisał o zdarzeniach i czynach jakich dokonałem i dokonuje dalej zobaczycie je w moich objawach będzie szybciej. Odpowiem na kazde wasze pytania poniewasz wiem że potrzebuje pomocy .
Mam 26 lat normalna prace do której nawet lubie chodzić, prowadze normalne życie . Mam wspaniałą narzeczoną która kocha mnie bardzo mocno . Razem mamy wspaniałego 8 letniego syna . Kochamy sie bezgranicznie . Ogółem chodzi mi o to że nie mamy żadnych problemów ani stresu. Przez 8 miesiecy zmienilem sie o 360 stopni wymienie swoje objawy widziane moimi i najbliszych oczami. Dobija mnie to bo ich ranie.
Dostaje ataku nerwów złości gniewu to są napady dla mnie tak silne nie kontaktuje wpadam w trans i nikt nie jest w stanie niczym tego zatrzymać najgorsze jest to że z byle powodu np. 2 talerze w zlewie, papierek od cukierka na podlodze w syna pokoju, itd.. Serce mi kołacze a przy tym drżenie rąk,przyspieszony oddech brak hamulca potrafię rozwalić coś w domu , przy tym jest krzyk wyzwiska nie panuje nad tym. Stres , niepokój,lęk przed czynnościami normalnymi dla kazdego normalnego czlowieka. Bóg broni osoby trzecie wtracajace sie gdy jestem w transie. Trwa to od 5min do godziny czasu. Puzniej ze mnie wszystko schodzi i zaczynam myśleć co ja zrobiłem. Zadawać sobie pytania dlaczego ? To nie był powód nawet żeby z nerwów mrugnąć okiem. Od pewnego czasu mam problemy z bólem żołądka, oblewaja mnie poty. Zbadałem tarczyce wyniki dobre. Byłem prywatnie u psychiatry chciałem opowiedzieć mu kilka sytuacji z życia żeby zrozumiał po co tu jestem. Tylko odpowiedział mi tak -,,chce się pan wygadać a ja nie jestem od sluchania o czyimś życiu" i przepisal mi antydepresanty i kazl przyjść za miesiąc jak nie pomoga to przepisze mocniejsze. Oczywiście nie poszedłem a tych leków nie brałem bo źle się czułem. Mam problemy z koncentracją np. Ide po coś a zanim dojde nie wiem po co przyszedlem. Proszę was o pomoc gdzie sie pokierować do jakiego specjalisty . Czego są to objawy?? Sam wiem ze tak nie może być . Boje się że przyjdzie dzien ze zrobie moim bliskim coś złego a bardzo ich kocham i mam dla kogo być lepszy. A oni maja sie czuć przy mnie pewnie i bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, może z innej beczki- jak z dietą? cukier, biała maka idt.
Czy byleś ostatnio na coś szczepiony, może odczulany,
czy może miałeś jakieś objawy ukąszenia przez kleszcza,
a może brałeś przewlekle antybiotyki.

może zrób test Western blot na przeciwciała boreliozy w obu klasach IgG i IgM .

czasem takie objawy daje tez zagrzybienie organizmu, zatrucie toksynami, np metalami ciężkimi lub fenolem którymi nieraz konserwowane a szczepionki (żeby nie było- nie jestem totalnym antyszczepionkowcem tylko sposobu w jaki są podawane szczeg9lnie malutkim dzieciom \oraz konserwowane)

moze powinienes odtruc sie np protokołem Cutlera- kwas alfaliponowy w cyklach i w małych dawkach poczytaj o tym, ewentualnie kolendra plus chlorella- ale to miej bezpoieczny sposob,
zmienic diete na duzo jarzyn, białka,a mało węglowodanów, zero cukru i białej maki

ewentualnie jakis lek przeciwgrzybiczy jesli masz jkies objawy jelitowe, ogólne , ale odradzam flukonazol, juz lepieij ketokonazol oraz nystatyna ktora dziala w jelitach, i probiotyki do tego

dobry jest detox vision - vilcacora, akurat ta jet droga ale pomagana pozbycie sie toksyn z organizmu
pij zioła, piołun, mięte-suplementu jsei wit z grupy b,
zrób badanie na poziom b12

mozesz spróbować pozbyć się ewent pasożytów sposobami naturalnymi- zioła, kwas z ogórków kiszonych naturalnie z okol o30 dag czosnku zmiażdżonego - po 10 dniach w lodowce pic po 10 ml rano i wieczorem.

Moze powinienem pójść do neurologa, zrobić tomograf głowy- najlepiej prywatnie, żeby nie czekać.

Odnośnik do komentarza

A te ataki złości to tak od 8 mies czy cale życie byłeś furiatem, tylko teraz to się poglębiło?

Od słuchania jest psycholog a mniej pewnie psychiatra.
Spróbuj zapisać się na terapie zwiazane z kontrolowaniem agresji.

A swoją drogą, człowiek ma swój rozum i może jak mu ciśnienie skacze, na jakiś temat (poważny, bo pracodawca coś wymyślił, lub niepoważny, bo papierek na podłodze) może się nie rozkręcać tylko łapać głebokie oddechy, liczyć do 10 a jak nie pomaga to do stu i dopiero się odezwać do dziecka, aby papierek z podlogo podniosło.

Nie piszesz, że te ataki zdarzaja się w pracy lub w innych m-cach gdzie postrzegając Cię żle np. pracodawca mógłby pozbawić Cię pracy. Ty po prostu wiesz, gdzie bezkarnie możesz występy ze swojej zlości prezentować i sprawdzasz co będzie się dzialo jak będą one dluższe i mocniejsze. Niby to przeżywasz, że krzywdzisz bliskich, ale w zasadzie Ci się to spodobało, coś się dzieje i z Tobą i wokól Ciebie. Jak coś Cię zdenerwujesz, to świadomie pozwalasz narastać agresji i się pięknie w to wkręcasz, takie masz przy tym ciekawe jazdy, że chętnie przy najbliższej okazji powtórzysz.

Odnośnik do komentarza

Witaj Andrej90!

Drogą wirtualną niestety nie da się postawić diagnozy, ale ewidentnie masz problemy z trzymaniem afektu i ekspresją negatywnych emocji, skoro wyprowadzają Cię z równowagi tak prozaiczne sprawy, jak papierek na podłodze. To nie jest powód, dla którego człowiek wybucha aż w tak mocny sposób. Dobrze, że przynajmniej zdajesz sobie z tego sprawę i szukasz dla siebie pomocy. Uważam, że lekarz, u którego byłeś, nie do końca zachował się profesjonalnie, przepisując od razu antydepresanty i zapowiadając mocniejsze, gdyby te nie pomogły. W Twojej sytuacji lepiej byłoby skonsultować się z psychologiem/terapeutą. Zachęcam też do przeczytania tekstu: Jak sobie radzić ze złością? Nie sądzę, że cierpisz na schizofrenię czy depresję. Bardziej podejrzewam zaburzenia nerwicowe albo problemy osobowościowe. Istotne jest również to, czy napady agresji pojawiły się u Ciebie jakoś niedawno, czy byłeś impulsywny od zawsze. To ważne dla postawienia diagnozy. Odsyłam do specjalisty i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...