Skocz do zawartości
Forum

Jestem załamana przez faceta !!!


Gość Ollka223

Rekomendowane odpowiedzi

Gorzej..zneca sie nade mna psychicznie.Wymyslil sobie ze ja go zdradzilam wiec on zaczal sobie flirtowac pisac z jakas kobieta o ktorej ciagle mi mowi ,.ja to uwazam za zdrade a on mowi ze wszystko do mnie wroci i przekonam sie!ciagle ma obsesje o cos mnie podejrzewa ze ja nawet PATRZE w seksualny Sposob na innych mezczyzn ,przez caly czas jest zlosliwy i gada gluppty ktore zepsuly moja milosc do niego ..(jestesmy razem ok.roku i on mowi ze ja to zrobilam ma poczatki zwiazku)Dodam tez ze jest typem salca alfy..

Odnośnik do komentarza
Gość rafik54321

Jeśli facet się nad tobą znęca to nie ma opcji by mu dalej na to pozwalać. Trzeba się natychmiast postawić i to solidnie.

Jeśli on sobie pisze na boku (a jak wspominałaś to samiec alfa), to albo już cię zdradza, albo będzie zdradzał (kwestia czasu). Ty jesteś teraz jego "zapasem". Jak nie będzie żadnej panny, to sobie o tobie przypomni (wiem jak to idzie bo kumpel dokładnie tak się bawił).

Możesz próbować to ratować, ale myślę że lepiej olać i poszukać kogoś wartościowego.

Jeśli chcesz to ratować, to też mu zabroń pisać, kategorycznie. On wymaga od ciebie, to ty też od niego.

Odnośnik do komentarza

Tylko ze on mnie we wszystkim blokuje..On moze wszystko a ja nic.Grozil mi wczoraj fizycznie,ze jak mu nie pokazefb i insta (telefonu do przeglady) to porozwala wszystko..Uzywa sily w stosunku do mnie.Nue mam jak od nieho uciec ..Wykancza mnie psychicznie

Odnośnik do komentarza

Umiałaś się z nim związać a nie umiesz od niego uciec? Może już wpadłaś w uzależnienie psychiczne- z jednej strony Ci żle jak on sie wyżywa na Tobie ale są to uczucia mocne, istotne wręcz na granicy życia i śmierci i tylko wtedy żyjesz jak się boisz, jak czujesz te unicestwiające Cie wrażenia? Tak sobie tłumaczę Twoje zdanie- nie mogę od niego uciec.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...