Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a zapłodnienie


Gość Piechu27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monikxs797

spóźnia mi sie okres 6 dni kochalam sie w dni plodne z wytryskiem w srodku; robilam test z moczu wyszla mi 1 kreska; poprzednie krwawienie przyszlo o 7-10 dni za wczesnie po 25 stycznia ; zwykle miesisczkuje co 20-23 dni. co mi moze byc ?

Odnośnik do komentarza
Gość kaszkejt

spóźnia mi sie okres 6 dni,sredni cykl 21-23 dni; okres miałam 10.01 potem 27.01 krwawienie 3 dni- od tej pory nic/ przed 27.01 i po tym okresie napadowe bóle piersi;posmak dziwny w ustach;kochalam sie w dni płodne- wytrysk, bez zabezpieczenia; teraz nie bola mnie piersi, posmak też znikł, mam biały śluz i jasny mocz; robiłam 21 02 test z moczu- był ujemny; nie pije alkoholu,nie odchudzam siw raczej mało mam stresu, nie pracuję po godzinach, nie biore lekow, moze to cos z tarczyca-mam tendencje do tycia,poce sie. mam zimne rece- to ciaza czy hormony?

Odnośnik do komentarza

Witam,

Jeżeli odbyłeś pełny stosunek ze swoją kobietą, to istnieje prawdopodobieństwo, że zaszła w ciąże. Wszystko teraz zależy od tego kiedy wystąpiła owulacja. Plemniki żyją najczęściej do 3 dni. Różnie literatura wypowiada się na ten temat, niektórzy piszą, że plemniki są w stanie przeżyć od 3-5 dni(nawet do 7 dni, przy bardzo sprzyjających warunkach, osobiście nie wierzę w to badanie).
25 marca był pierwszym dniem cyklu. Skoro kochaliście się 3 kwietnia to był to 10 dzień cyklu, więc prawdopodobieństwo znacznie wzrasta. Dni płodne przypadają najczęściej między 9 a 18 dniem cyklu. Oczywiście mogą wystąpić one wcześniej, przy bardzo krótkich cyklach, nawet okres krwawienia może być okresem płodnym. Mogą też wystąpić czasem później. Na poszczególne fazy oraz cały cykl ma wpływ wiele czynników, więc nie jest to wyliczanka matematyczna. Najlepiej jak zrobi test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki, jeżeli się ona nie pojawi.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

dzień dobry mam 19lat i mam takie pytanie miesiączkę miałam 10 września a 7 Października kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia i miał wytrysk i po wytrysku kochaliśmy się jeszcze raz od razu . czy mogę być teraz w ciąży czuje kłucia w jajnikach szczególnie w prawym ???proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam mam trudna sytuacje ,a wiec tak masturbowałem sie sperme wytarłem o koc a po jakis 4 godzinach wsadziłem penisa do jej pochwy (nie kochalismy sie ) tylko raz włozyłem nawet głeboko ,czy jest mozliwosc zajscia w ciaze prosze o szybko i dobra odpowiedz barrdzo sie boje .nie wytrysnał w srodku tylko czy sperma po masturbacji wytarta czy cos została i czy mogła zapłodnic.dziekuje z góry

Odnośnik do komentarza

~byku
Witam mam trudna sytuacje ,a wiec tak masturbowałem sie sperme wytarłem o koc a po jakis 4 godzinach wsadziłem penisa do jej pochwy (nie kochalismy sie ) tylko raz włozyłem nawet głeboko ,czy jest mozliwosc zajscia w ciaze prosze o szybko i dobra odpowiedz barrdzo sie boje .nie wytrysnał w srodku tylko czy sperma po masturbacji wytarta czy cos została i czy mogła zapłodnic.dziekuje z góry

Prawdopodobieństwo jest, ale znikome.

W koc? Hahaha

Odnośnik do komentarza
Gość młodapanna

23 marca uprawiałam sex z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, nie skończył we mnie. Wg kalkulatora były to dni niepłodne. Mam dość nieregularny okres w styczniu zaczął on się 19, następny po 19 dniach, 7 lutego, następny po 28 dniach, 7 marca. Nie wiem już sama kiedy powinnam dostać i niepokoję się. Jakie jest ryzyko, że mogłam zajść w ciążę?

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia2419

Witam. Mam 17 lat i nie spieszy mi się jeszcze do ciąży. Problem w tym, że zaczyna mi się spóźniać okres (4 dzień). Ogólnie bym się tak nie stresowała, gdyby nie mój biało-mleczny, lepki śluz od paru dni. Ilościowo, to jest różnie. Mierzę temperaturę od 8 dni i w pierwszych dwóch miałam 36,5 stopni, a potem aż do dziś 36,6. Tak jakby nic się nie działo. Ani to temperatura na ciążę, ani na okres,,,, Brzuch mnie pobolewa, ale to czasami. Kochałam się z moim chłopakiem dwa tygodnie temu dwa razy z rzędu. Raz bez zabezpieczenia, a raz z prezerwatywą.
Dodam jeszcze, że okres od paru miesięcy zaczął mi się regulować i ostatni raz, gdy spóźniał mi się tak konkretnie, to było tuż po wakacjach. Cały miesiąc mi się spóźnił, ale potem już miałam co miesiąc. :)

Jutro będę robic test, ale czy jest duża szansa na dwie kreski lub jedną? Mam nadzieję, że będzie jedna.
Z góry dziękuję za odpowiedź. Zaczynam się denerwować, bo to nigdy nie wiadomo, co i jak. Staram się nie nakręcać niepotrzebnie, choć jestem bardzo podatna na autosugestie. :C

Odnośnik do komentarza

~Natalia2419
Witam. Mam 17 lat i nie spieszy mi się jeszcze do ciąży. Problem w tym, że zaczyna mi się spóźniać okres (4 dzień). Ogólnie bym się tak nie stresowała, gdyby nie mój biało-mleczny, lepki śluz od paru dni. Ilościowo, to jest różnie. Mierzę temperaturę od 8 dni i w pierwszych dwóch miałam 36,5 stopni, a potem aż do dziś 36,6. Tak jakby nic się nie działo. Ani to temperatura na ciążę, ani na okres,,,, Brzuch mnie pobolewa, ale to czasami. Kochałam się z moim chłopakiem dwa tygodnie temu dwa razy z rzędu. Raz bez zabezpieczenia, a raz z prezerwatywą.
Dodam jeszcze, że okres od paru miesięcy zaczął mi się regulować i ostatni raz, gdy spóźniał mi się tak konkretnie, to było tuż po wakacjach. Cały miesiąc mi się spóźnił, ale potem już miałam co miesiąc. :)

Jutro będę robic test, ale czy jest duża szansa na dwie kreski lub jedną? Mam nadzieję, że będzie jedna.
Z góry dziękuję za odpowiedź. Zaczynam się denerwować, bo to nigdy nie wiadomo, co i jak. Staram się nie nakręcać niepotrzebnie, choć jestem bardzo podatna na autosugestie. :C

Jest duże prawdopodobieństwo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...