Skocz do zawartości
Forum

!!!Bardzo ważne!!!KOMPLEKS!!!


Gość Teodor5672

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Teodor5672

Witam!Otóż mam 24 lata.Nigdy nie współżyłem tylko się masturbowalem.Mam kompleks związany z moim penisem..wydaje mi się że jest chudy podczas erekcji przez co boję się zbliżeń i odrzucenia.Podczas erekcji jego długość to 16 cm i 11.5cm obwodu przy mocnej stymulacji 12 cm obwodu.Mam czym się martwić?czy to bezpodstawne urojenia?Bardzo proszę o odpowiedź najlepiej doświadczonej dziewczyny czy tudzież kobiety.Bardzo dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Gość do imbecyla

~Obwód wzwodu
Z długością nie mam problemu,ale obwod nurtuje mnie od dziecka 11.5 cm podczas wzwodu po środku przy nasądzie 12 cm.NIE wiem może coś sobie uroilem i się tego trzymam

Zmierz obwód twojego łba, bo podejrzewam, że jest odwrotnie proporcjonalny do obwodu twojego ch*ja, co by świadczyło żeś imbecyl. Z takim ch*jem to tylko do obory krowy zapładniać, bo dziewczynie/kobiecie tylko krzywdę zrobisz, gdyż pochwa ma statystyczną głębokość tylko >10cm

Odnośnik do komentarza
Gość obwud wzwodó

~Obwód wzwodu
Z długością nie mam problemu,ale obwod nurtuje mnie od dziecka 11.5 cm podczas wzwodu po środku przy nasądzie 12 cm.NIE wiem może coś sobie uroilem i się tego trzymam

Chopie, chujowo ująłeś temat. Powinien brzmieć tak: obwód ch*ja podczas erekcji/wzwodu. Wzwód, to czynność, więc jej nie da się zmierzyć w [cm]. No, da się ale w [min], zatem pochwal się ile minut Ci stoi, zanim tfój gupi ch*j wytryśnie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...