Skocz do zawartości
Forum

Młodzieńczy trądzik w wieku 21 lat


Gość esyfloresy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość esyfloresy

Witam. Nigdy nie miałam problemów dużych problemow z cera, czasem podczas okresu pojawiało sie kilka Chrostek ale zdawałam sobie sprawę z tego ze to dojrzewanie i z wiekiem przejdzie... I faktycznie gdy miałam 19-20 lat było coraz lepiej, wtedy każda Chrostka była rzadkością ale teraz... Mam wrażenie ze dopiero teraz mnie dopadł trądzik młodzieńczy, zastanawiam sie czy to możliwe, teraz nieważne czy jestem przed w trakcie czy przed okresem pryszcze po prostu sa czasem mniej ale częściej dużo i trudno gojące sie. Byłam u dermatologa ale brzydko mówiąc mnie zlał, powiedział ze przejdzie i żebym dbała o skore, nic konkretnego nie przepisał...Chyba trafiłam na jakiegoś kiepskiego i sie zraziłam, nie chce mi sie juz po prostu tracić czasu i pieniędzy jak odeśle mnie z kwitkiem jak poprzedni. Jak myślicie co powinnam zrobić? A może macie jakiej swoje sprawdzone sposoby.

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie masz cery naczyniowej i trądziku zapalnego lub różowatego, możesz zdecydować się na kurację kwasami. Jeśli jest ona mocna warto wcześniej podleczyć pryszcze. Jeśli możesz na to przeznaczyć większa ilość pieniędzy, oddaj się w ręce kosmetyczki, dzięki czemu zabieg będzie bezpieczniejszy. Poza tym kup jakiś miejscowy preparat wysuszający pryszcze, może być także zwykłą maść cynkowa do kupienia w aptece za 2-3 zł. Pamiętaj także o delikatnych środkach myjących. Poza tym warto także poszukać innego, lepszego specjalistę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...