Skocz do zawartości
Forum

Bóle jajników, mdłości i brak miesiączki


Gość Agnieszka2010.24.9

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka2010.24.9

Dzin dobry zaczne od tego ze mam bardzo silne bole brzucha i jajnikow 2 mkiesiace temu przed wyjazdem zagranice poszlam do lekarza okazało sie ze mam nadzerke , jajnik lewy powiekszony o 6 cm i miesniaki .. lekarz przepisal mi lekarstwo jakos tak brałam ja przez tedzien lecz nic nie pomoglo bole sa silniejsze i dotego bola mnie juz 2 jajniki czasem odczowam silne kucia .Dos czesta chodze do lazienki odawac mocz i spoznia mi sie juz miesiaczka 2 tygodnie robilam 4 testy ciazowe i kazdy wyszedl negatywnie. zaznaczam ze wracam do polski dopiero za 3 tygodznie .nie wiem czy mam sie zglosic do lekarza i czekac na powrot , czy moze jednak jestem w ciazy

Odnośnik do komentarza

~claudia.
miałam takie same problemy, ale u mnie tez nic nie zrobili, teraz znów czekam na wyniki bo znow mam ten sam problem tyle,ze okres spoznia mi sie ponad miesiac. najlepiej iść do ginekologa. i zrobic dodatkowe badania.

Witam!
Proszę poczekać na wyniki zleconych badań. Po zinterpretowaniu wyników lekarz prowadzący będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Odnośnik do komentarza

Witam :<<br /> Jakiś tydzień temu trochę nas poniosło z chłopakiem no i włożył mi penisa dosłownie na kilka sekund żeby zobaczyć jak to jest bez gumki nie wykonywał żadnych ruchów po prostu włożył i wyją wiem, że to nie odpowiedzialne z mojej strony :( i tu moje pytanie czy po takim czymś ( wiem, że ryzyko jest zawsze) mogę być w ciąży ? ryzyko jest duże ? Jeśli chodzi o miesiączkę nie pamiętam dokładnie kiedy ją miałam , (moja głupota, że nie zapisuje -.- ) jakoś pod koniec kwietnia no i teraz boli mnie brzuch chyba jajniki dwa dni temu intensywniej teraz sporadycznie i z lewej strony i mdli mnie taki ból w okolicach żołądka ale nie rano raczej non stop jak o tym nie myślę to nie no i bolą mnie piersi z lekka ;/ jestem na prawdę strasznie nerwowa panikuje może to dla tego :( nie wiem już co myśleć zrobię test ale za tydzień minie 14 dni i w tedy naczytałam sie tych objawów i teraz mam wszystkie Boże :<

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...