Skocz do zawartości
Forum

Co mi jest od 2 lat?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od ponad 2 lat mam nastepujące objawy: wzdęcia i bóle jelit szczególnie nocą i rano zaraz po przebudzeniu, ból jelit podczas przesuwania się wzdęć, mam także stwierdzone zapalenie dwunastnicy średniego stopnia bez helicopacter, a więc bóle dwunastnicy po zjedzeniu ostrych, gorących lub zimnych potraw, trudności w przełykaniu,zaleganie flegmy w krtani, zasychanie i swedzenie warg, odbijanie i nadkwasota, do tego szybkie pocenie się, bardzo mocne swędzenie skóry szczególnie po zdenerwowaniu się, wysypka na barkach i plecach, łatwe łzawienie się oczu, częste kichanie i także swędzenie skóry szyi i twarzy po kichaniu również napady gorąca i zasychanie w gardle ale tylko w nocy i późnym wieczorem... Czasami także bez warunkowe drgania i spięcia mięśni, W badaniach krwi nic nie wychodzi, a OB niskie 2, Ciśnienie w normie 124/75, poziom cukru 95.

Odnośnik do komentarza

Moze to alergia pokarmowa, ja od 10-ciu lat nie jem chleba bo w nim jest najwięcej kwasu po którym mialam właśnie nadkwasote i ból żołądka, wzdęcia i problemy na końcu z wydalaniem.nie jem tez ciasta domowego z proszkiem do pieczenia bo tez powoduje nadkwasote, samemu trzeba dojść co nam szkodzi, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witaj.

Wygląda że masz alergię pokarmową. Wizyta u lekarza rodzinnego,gastrologa i alergologa da odpowiedz. Unikaj drażniących potraw - smażonych, ostrych przypraw, kawy, słodyczy i alkoholu. Zaobserwuj po jakich produktach nasilają się objawy i staraj się ich unikać. Możesz spróbować naparu z rumianku który łagodzi objawy stanów zapalnych przewodu pokarmowego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...