Skocz do zawartości
Forum

Negatywny test ciążowy przy podejrzeniu ciąży


Gość kabrik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 38 lat, dwójkę dzieci. Cykle do tej pory regularne (31 dniowe). Od 25 dniu cyklu kochaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia prawie codziennie. Według mnie był to już bezpieczny czas. Do tej pory bez zabezpieczenia byliśmy ze sobą tylko do 4 dnia po miesiączce, poza tym zawsze zabezpieczaliśmy się. W tym miesiącu było jednak inaczej. 25 marca miał być pierwszy dzień miesiączki, jednak do dzisiaj jej nie dostałam. Robiłam już dwa testy: pierwszego dnia spodziewanej miesiączki oraz dzisiaj w 35 dniu cyklu. Oba wyniki wyszły negatywne. Dodam, że czuję kłucia w podbrzuszu, nie ciągłe, ale bardzo częste. Czy pomimo negatywnych testów mogę być w ciąży? Czy robić kolejne testy? Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość urszula9

Lepiej zrób badanie beta HCG. Mogło dojść do zapłodnienia, bo plemniki czasem są w stanie przeżyć w ciele kobiety nawet do 7 dni, więc jeśli kochaliście się bez zabezpieczenia po miesiączce to mogły one dotrwać do dni płodnych.

Odnośnik do komentarza
Gość Laura12345678

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy po jednym niebezabezpieczonym stosunku istnieje jakakolwiek możliwość ciąży pomimo trzech negatywnych testów BETA HCG? Pierwszy robiony był miesiąc po stosunku, dwa pozostałe robione były w innym laboratorium dwa miesiące po stosunku. Czy istnieje wówczas choć jeden procent prawdopodobieństwa ciąży? Proszę o odpowiedz eksperta. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

witam zrobiłam dzis test ciążowy Qiuxx,fakt że jestem przed okresem 5 dni,ale mam dziewne uczucie że jestem w ciąży bolą mnie boki piersi,pobolewa brzuch i dziwnie bulgocze,test oczywiście wyszedł negatywnie,ale wiem że nam się udało,,,czy powinnam powtórzyć test innej firmy?,dodam że mam regularne cykle i kochalismy się w dni płodne proszę o info z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Witam. Wiąże się z następującym problemem. Ostatni okres dostałam 29 maja. 18 czerwca odbyłam stosunek seksualny. Robiłam testy, każdy z innych firm: 3 lipca, 6 lipca, 8 lipca i 13 lipca. Wszystkie były negatywne. Testy robiłam 15, 18, 20 i 25 dni po stosunku. Nadal nie mam okresu. Czy można się sugerować tymi testami i wziąć za słuszność, iż nie jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

witam mam pytanie kolo 15 lipca mialam stosunek 25 lipca dostalam okres w terminie przed okresem zrobilam test ktory dal 1 kreske od tygodnia boli mnie dol brzucha tak jakby jajniki ,okres trwal jak zwykle i byl obfity jak zawsze 3 dni po okresie od czasu przy oddawaniu mogu mam przezroczysty sluz,test robilam drugi raz 3 sierpnia tez dal 1 kreske czy ciaze mozna wykluczyc co to oznacza prosze o odp.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...