Skocz do zawartości
Forum

depresja a problemy z nerką


Gość justynaaaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Zioła jakby piła przez 1 miesiąc i uważałybyście, że nic nie jest jej lepiej to wtedy jakby zwątpiła to może to byłoby zrozumiałe. Zioła chyba Bonifraci zalecali przez 3 mies jak pamietam, trochę przerwy i znów. Ponadto jak Cię w domu nie ma a ona jak piszesz w zioła nie wierzy, to masz pewność, że je sobie parzyła, lub zaparzone przez Ciebie wypijała tak ze 3 razy dziennie?

A tutaj pisząc np. o żeń- szeniu przy nerwicy tez wspominają, że dopiero po miesiącu jest czego się spodziewać
http://www.domzdrowia.pl/artykul/jak-zlagodzic-objawy-nerwicy-wegetatywnej-736

Niektórzy uważają tylko tabletki i już.

Robisz mamie akupresurowy masaż stóp co popoludnie?

A tu wsród wielu wypowiedzi jest jedna dłuższa o tym leku mamy, co dał jej psychiatra. Osoba pisze, że na nią działał ,tylko jakby się do niego przyzwyczajała i ciągle brała więcej i więcej- to nie wiem, czy tak tę nerkę będzie można obciążać.
http://www.nerwica.com/viewtopic.php?f=10&t=2660&start=112

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam pytanie. Co zrobic w sytuacji kiedy mama leczy sie juz 4 miesiac w domu po zakonczeniu leczenia szpitalnego i rano bierze sertagen a wieczorem ketilept 150 a dzisiaj pomglila tabletki i wziela sertagen rowniez wieczorem. Niestety teraz czula sie inaczej i w obawie przed obwiawami odstawienia wziela ketilept 100. Czy cos sie moze stac?

Odnośnik do komentarza
Gość MatyldaEwa

Kiedyś czytałam o Dr Podbielskim, który 1 latach 50. wynalazł preparat TP2, który pomaga. Wiem, że teraz można je nadal zamówić. Moja rodzina korzysta z tych preparatów, ciotki, babcie i nawet ich koleżanki, które się dzielą swoimi historiami i mówią, że im pomogło. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...