Skocz do zawartości
Forum

Zapalenie, zaczerwienienie, pieczenie warg sromowych. Pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem trwa juz 2 miesiące....
Zaczerwienione jest równomiernie i wyraźnie dookola warstw sromowych mniejszych i przy wejściu do pochwy mam takie jakby małe 2-3 cm wyprzenia na skórze pośladkow. Błona dziewicza pod spoidlem tylnym warg lekko boli przy naciśnięciu jest lekko obrżeknięte. Odczuwam pieczenie i podrażnienie.
Zaczęło się od pieczenia warg sromowych wokól cewki moczowej, następnie całego przedsionka pochwy, za kilka dni spuchła błona dziewicza pod spoidłem tylnym warg, do tego stopnia że odczuwalam ból w czasie siedzenia lub chodzenia, po kilku nasiadówkach z rumianku opuchniecie przeszlo. Pierwszy ginekolog stwiedzil zapalenie i polecil robic nasiadowki z Vagosanu i Lactovaginal przez tydzień- nie przeszlo. Kolejny ginekolog stwiedzil grudki grzybicze w pochwie i zapisal Macmiror globulki i Trivagin doustnie, stosowalam przez tydzien ale zrobiło się jeszcze gorzej, zaczęło bardziej piec i podrażniać, więc przestałam stosować, a dalej było zaczerwienione. Piekło mnie przy sikaniu. Po 10 dniach poszłam do nastepnego ginekologa, który podejrzewał alergie albo grzybicze zapalenie przepisał mi Pimafucort na noc i Monural żeby przeleczyć układ moczowy, pimafucort mi nie pomogl, dalej było zaczerwienione i po 5 dniach znowu czulam podraznienie. Zaczęlam robic sobie nasiadowki i okłady z kory dębu- złagodziły pieczenie ale dalej bylo czerwone. Wybralam sie do kontroli do tego lekarza, niestety mialam miesiaczke w tym czasie więc wymazu żadnego nie pobrał, zapisał mi jedną dawke Flumycon i zalecił stosowanie Dermovate na noc a na dzień Linomag do 2 tyg, stosowalam tylko przez 12 dni bo znów zrobilo sie podraznienie i zaczelo piec, więc smaruje tylko Linomagiem. Wczoraj zastosowalam Lactovaginal na noc i rano juz mnie nie piekło, tylko dalej srom jest zaczerwieniony.

Nie wiem co mam z tym zrobić, to już tak długo trwa.. ;(
Co to może być?? Jakie można pobrać wymazy żeby to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...