Skocz do zawartości
Forum

Ból sutków i stres a opóźnienie miesiączki


Gość karroliinkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karroliinkaa

Witam. Tydzień temu uprawiałam petting z chłopakiem. Jesteśmy razem 1.5 roku, ale nigdy nie uprawialiśmy seksu. Dotykaliśmy swoich miejsc intymnych, potem zaś on ocierał się penisem o moje wargi sromowe. Dużo czytałam na ten temat, ale boję się zajścia w ciążę. Powinnam zrobić test? Dokładnie miesiąc temu miałam miesiączkę. Zazwyczaj miałam nieregularnie, oprócz dwóch ostatnich cyklów. Zawsze przy zbliżaniu się miesiączki bolały mnie piersi, teraz tylko lekko pobolewają sutki. Przez ten tydzień dużo stresowałam się tą sytuacją i może to być przyczyną opóźnienia się okresu. Proszę o szybką opinię.

Odnośnik do komentarza

Czy petting odbywał się w dni płodne? Jeśli tak to szanse na ciążę są większe. Jeśli jednak tylko ocierał się o pochwę, a nie wprowadzał penisa ani palców (na których mogła być sperma) do środka pochwy to bardzo trudno o zapłodnienie.

Odnośnik do komentarza

Ryzyko ciąży w opisanej sytuacji jest znikome. Jeżeli jednak obawiasz się, że mogło dojść do zapłodnienia, za kilka dni możesz wykonać test ciążowy.
Przyczyn opóźnienia miesiączki jest wiele (stres, zmiana diety, wyjazd, intensywny wysiłek fizyczny), dlatego trudno jednoznacznie określić, co mogło zadziałać w Twoim przypadku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...