Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Spotkania z byłym chłopakiem na seks


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc. Rozstalismy się z chłopakiem pół roku temu. On znalazł sobie inną dziewczynę..ale po miesiącu ich znajomości odezwał się do mnie i spotykamy się regularnie na seks. Ale to są spotkania wyłącznie na Jego warunkach.gdy on chce jest dobrze, gdy nie jest wyzywanie i kończenia. Ale i tak zachwile jest to samo. Teraz też chcę zakończyć bo boi się ze się jego dziewczyna dowie, a mi na nim należy. Co robić? co mu powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Jeśli Autorka jest kobietą bardzo potrzebującą, a na chwilę obecną nie ma z kim tego seksu uprawiać to, ja akurat nie widzę w tym nic złego, że robi to z chłopakiem, który był, a zresztą nadal jest dla niej kimś więcej niż tylko znajomym.

Zresztą po co ma się szanować? Życie ludzkie krótkie jest, a Ci co się szanują to tylko dużo na tym tracą :-)

Odnośnik do komentarza

Zależy Ci na facecie, ktory z Tobą pogrywa jak chce? Zależy Ci na facecie, który spotyka się z Tobą tylko na swoich warunkach, bo inaczej są  wyzwiska? Zależy Ci na facecie, który jest jakby Twoim byłym, ale z Tobą zdradza swoją aktualną?
Wytłumacz sobie, że jeśli on zaczyna się wycofywać, tzn, że nawet w seksie nie byłaś dla niego taką mistrzynią jak sądzilaś.

Czyli jaki jest powód, dla którego chciałabyś z nim być?

Odpuść sobie i jak ochloniesz, to poszukaj jakiegoś wartościowego chłopaka, bo ten to chyba niewiele wart.

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Nie będę się rozpisywać. Najlepiej zrobić tak. Wyobraź sobie że to nie Ty masz ten problem tylko Twoja najlepsza przyjaciółka. Zrób tak jak byś jej doradziła. Choć moim zdaniem nawet nie ma się nad czym zastanawiać...

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

Chyba nawet gorzej niż prostytutkę bo prostytutka ma chociaż z tego korzyść. On traktuje cię jak szmatę i to za darmo. Tylko to on jest szmatą, on ma dziewczynę. Ocknij się! Wierzysz, że on wróci? Mało prawdopodobne, do szmat nie wracają chyba, że w wiadomym celu.

Odnośnik do komentarza

Chłopak ma u Ciebie furtkę obrotową, o której wie, że zawsze może wrócić i ma do niej uwarunkowany "klucz",gdzie Ty jesteś dla Niego zabawką do zaspokajania potrzeb i może Tobą manipulować w sposób przedmiotowy.

Teraz też chcę zakończyć bo boi się ze się jego dziewczyna dowie, a mi na nim należy.

Totalny brak szacunku nie tyle do Niego, co do samej siebie, bo jaką masz gwarancję, że nie powielisz sytuacji Jego obecnej dziewczyny? :/
Żal mi Jej, że zadaje się z kimś takim, kto z lubością doprawia Jej rogi. Ale w tym wszystkim żal mi Ciebie, nawet bardziej niż myślisz, bo ten typ faceta nie jest wart Was obu, gdzie nawet nie masz pewności, że takich dziewczyn nie ma więcej w Jego wianuszku adoratorek...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...