Skocz do zawartości
Forum

23 lata i nigdy nie miałem dziewczyny


Gość monti

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nigdy nikogo nie miałam, a mam już 20 lat. Nawet się nie całowałam. Jakoś nie zależało mi na wchodzenie w "takie" relacje z płcią przeciwną. Staram się tym nie przejmować, w sumie to mój wybór, bo było kilku chłopaków, którzy dawali mi znać, że się mną interesują.
Teraz jestem na takich studiach, że obracam się głównie w męskim towarzystwie, dlatego myślę, że z czasem kogoś sobie znajdę. Na siłę nie szukam. :)

Odnośnik do komentarza

Ja tez nie uwazam,ze wiek do czegoś zobowiązuje. Czasem trzeba byc dluzej singlem,zeby spotkac prawdziwa milość. Moze i jestem "dziwna"dla co po niektorych ale osobiście wierzę w przeznaczenie. Wierze,ze jesli cos jest nam dane to tak bedzie.U mnie sie to sprawdza bo jak mialam skrecic nogę to ją skrecilam;-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. :) Co do bycia dziwnym - mama mnie czasem podpuszcza i pyta się, czy nie jestem jakaś homo. ;) Pociąga mnie płeć przeciwna, ale póki co nie ciągnie mnie do bycia w związku. Jak się w kimś na prawdę zakocham, to pewnie będę do tego dążyć, ale teraz... teraz staram się skupić na studiach i nadrobić zaległości. Może z czasem zaimponuję komuś moją wiedzą, jak się wyciągnę. :D

Odnośnik do komentarza
Gość Lillaróż

Iskra
Dziewczyny nie gryzą, owszem jesteśmy dziwne, ale da się z nami nawiązać kontakt. Zapisz się na jakiś kurs gdzie jest duzó kobiet np gotowania lub tańca, możesz też spróbować odezwać się na jakimś portalu społecznościowym. Wychodź ze znajomymi, straja się przebywać wśrod ludzi. I będzie dobrze. Trzymam kciuki.
PS: dla niektórych dziewczyn to, że jesteś nieśmiały jest wielką zaletą:) Pamiętaj o tym

sorry, ale jak chłopak jest bardzo nieśmiały, i np. jak większość facetów, nie bardzo tańczy i nie bardzo gotuje, to nie proponowałabym mu takiego kursu w 1 kolejności....na każdym innym też są i dziewczyny i faceci...np. kurs prawa jazdy, jesli sie nie zrobiło, kurs językowy, na fb proponuję w wyszukiwarkę wpisać: "darmowe kursy".
Z całowaniem mogę Cie zrozumiec, ja wcześnie zaczęłam:P, ale chłopak był beznadziejny...wtedy tego nie widziałam, natomiast z tym sexem się tak nie napalaj...wcale nie tak mało osób w tym wieku jeszcze nie ma doświadczenia. Musisz zacząć swój rozwój osobisty. Nieśmiałości tak z dnia na dzień ani z tygodnia na tydzień nie likwidujesz. To jest etap. Ona się skądś wzięła. Zastanów się, czego Ci brakuje. Czy są to głównie sprawy rozwoju nazwijmy to duchowego, mentalnego, czy jakiś defekt urody Cię tak blokuje. Możesz popracować sam, albo z psychologiem, możesz poszukać na stronie nfz darmowych, tylko chyba trzeba mieć skierowanie od lekarza 1 go kontaktu. Dobry psycholog Cię poprowadzi jak się zamotasz. Odsyłam Cię też do różnych stron w necie- Michała Pasterskiego, Adama Dębowskiego, czy Łukasza.....hmm zapomniałam nazwisko. Nie musisz od razu kupować tego co proponują, poczytaj sobie ich stronę. powodzenia.

Odnośnik do komentarza

[quote="~smutny ropuch"]witam dopisuje sie do klubu ;_; to uczucie gdy 22 lata i nadal nietrzymalem nawet ze reke. nie ma dla nas ratunku juz jestesmy przegrani nigdy nie poczuje bliskosci kobiecego ciala nigdy nie powstrzymam swojej poglebiajacej sie depresji[/quote

Hej
To najpierw zajmij się depresją, przyjdzie czas na miłość. I nie uzależniaj zwalczenia choroby od znalezienia dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysiek prawiczek

Ja miałem 23 lata w 2015 roku. Teraz mam 29 lat i dalej nigdy ale to nigdy nie miałem dziewczyny. Ja w ogóle nie wiem skąd jakąś dziewczynę wytrzasnąć do tych rozmów, które wszyscy polecają? Przecież ja nie mam takich sytuacji żeby z kimś rozmawiać ani nie mam dostępu do zasobów kobiet. Kasjerka w Żabce to wszystko. Taka kasjerka mi powiedziała w 2012 roku że to nie jest dobry pomysł żebyśmy się umówili. Ręce opadają. Jakby posiadanie przeze mnie dziewczyny uzależnić od globalnej apokalipsy to świat by się skończył bo nikomu na świecie by się nie udało dla mnie dziewczyny znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...