Skocz do zawartości
Forum

Choroba nowotworowa a problemy w szkole


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziłem do zawodowki elektronicznej i w listopadzie przepisałem sie do technikum z początku było fajnie a od stycznia zacząłem strasznie męczyć się w szkole bardzo często choruje i mam frekwencję poniżej 32% i dowiedziałem się w lutym że mam nowotwór. I z powodu nie obecności mam bardzo dużo zaległości w nauce i jest mi wstyd przed kolegami z klasy i nauczycielami bo oni myślą że udaję choroby i cały czas chodzić do nauczycieli i prosić żebym mógł pisać zaległe spr i resztę już nie man sił i z

Odnośnik do komentarza
Gość Autor pytania

Zastanawiam Sie czy sie nie wypisać ze szkoły lub odpuścić już ten rok i zapisać się do zawodowki (mniej miałbym do odrabiania po chorobach ) po wakacjach lub czy są jeszcze jakieś inne możliwośći?

Odnośnik do komentarza

A może należy się przy Twojej chorobie nauczanie indywidualne- musisz to obgadać z rodzicami, lekarzem i wychowawcą,
http://pedagogszkolny.pl/viewpage.php?page_id=16

W trybie nauczania indywidualnego to nauczyciele przychodzą do Ciebie i prościej można sterować terminami sprawdzianów i klasówek, przychodzący nauczyciel widzi bardziej czy jesteś osłabiony, czy możesz się uczyć. Jeśli zmieniłeś zawodówkę to chyba lubisz się uczyć, taki tryb bardzo by Ci ułatwil szkolną karierę.

Zdrowia przede wszystkim życzę!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...