Skocz do zawartości
Forum

Czy ja jeszcze urosnę?


Gość ja15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam rocznikowo 15 lat tyle, że jestem z końca grudnia. Moja mama ma 155cm, a tata 176 cm, brat też jakoś koło tego co tata. Mam 158cm wzrostu i ważę 47 kg moje koleżanki są znacznie wyższe, ja także chciałabym trochę urosnąć. Czy jest na to szansa? Co robić, aby być wyższym? Ile mniej więcej jeszcze urosnę, o ile urosnę? Jeszcze jedno pytanie Do jakiego wieku rosną kobiecie/dziewczynie piersi? Bardzo proszę o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

spokojnie, masz 15 lat jeszcze urośniesz, a ile to trudno powiedzieć - zależy to od Twoich genów. Niestety nie wiem, do kiedy rosną kobiecie piersi, ale chyba u ciebie proces ten będzie się toczył przez kolejne lata wiec na pewno ci urosną

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, wcale nie jesteś taka niska jak Ci się wydaje. Wzrost jest uwarunkowany genetycznie. Możliwe, że możesz urosną do jakiś 1,60 - 1,65m ale jest to tylko przypuszczenie więc się nim nie sugeruj. Na ilość cm nie ma żadnych ćwiczeń czy diet. Każdy z nas ma własne tempo wzrostu i trzeba się z tym pogodzić. Kobiety rosną do mniej więcej do 20 roku życia, jednak maksymalne tempo wzrostu odbywa się między 13-17 rokiem życia.

Odnośnik do komentarza

Witam.Mam 14 lat i 185cm wzrostu.Trenuje siatkówke i zalerzy mi na wzroście.Trener mi powiedział że to już szczyt mego wzrostu ,poniewarz mam wiele włosów na nogach i szybko dorosłem do tego wzrostu.Jak na kobiete moja Mama jest wysoka ,a mój Tata ma około 184cm wzrostu.Czy mam szanse urosnąć do 195cm wzrostu

Odnośnik do komentarza

Witam mam 17 lat i 172cm wzrostu mam szanse urosnac jeszcze 5cm? Dodam ze od dawna bylem nizszy od innych to znaczy ze bede taki? Prosze o jakies porady co jesc jakie cwiczenia i wczym jest najwiecej witami ktore wspomagaja wzrost. Dodam ze
Tata ma ok - 177
Mama ok -156
Brat ok- 176
Siostra ok - 165

Odnośnik do komentarza

Witam. W jaki sposób mógłbym podnieść swój wzrost? Od kilku lat mój wzrost stoi w miejscu. Mam obecnie 167 cm wzrostu mam 18 lat i jestem chłopakiem. Bardzo proszę o pomoc ponieważ dołuje mnie mój wzrost.

Odnośnik do komentarza

nie da sie przyspieszyc wzrostu ani powiekszyc sie w jakis sposob to kwestia genetyki - czy Twoj ojciec/brat dziadek sa wysocy? jesli tak to masz szanse jeszcze urosnac jesli nie to raczej taki Twoj urok, nie jestes jakos super niski jesli chcesz miec pewno0sc ze wszystko jest w porzadku zbadaj sobie hormony moze jeszcze dojrzewasz?

...::: Carpe Diem :::...

Odnośnik do komentarza
Gość Paweł Z

Witam , mam na imię Paweł mam 14 lat mam 155 cm wzrostu , co mogę zrobić by być wyższym ? , bo niestety boje się że mój wzrost osiągnie tylko 160 - 165 cm a chciałbym 170-175 cm , być niskim jest źle koledzy i koleżanki są w moim wieku i mają 165/170 , głupio się przy nich czuje , czy mam szanse jeszcze urosnąć ? i co mogę robić by rosnąć więcej co jeść , jakieś ćwiczenia , tabletki , Proszę bardzo o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

warto by było poczytać inne posty, książku czy zasięgnąć rady zdrowego rozsądku nie ma możliwości wpłynięcia na wzorst nie ma diety, ćwczeń czy leków bez recepty. Jesli nie chorujesz na niskorosłóść to nic nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza

Wzrost jest uwarunkowany genetycznie i nie ma magicznych sposobów na jego przyspieszenie czy sprawienie, że jeszcze się urośnie. Twoi rodzice są dość wysocy więc istnieje szansa na to, że urośniesz jeszcze trochę, aczkolwiek nie wiem ile to będzie. Po za tym nie każda modelka musi być wysoka np Małgorzata Bela ma 176 cm, Kate Moss 172cm, Miranda May Kerr 175cm , Audrey Hepburn 169 cm ( aktorka)Twiggy Lawson (wcześniej Lesley Hornby) 165 cm, więc sama widzisz, że nie musisz być wysoka aby zrobić karierę jako modelka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...