Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza i krzyża w 22 tygodniu ciąży


Gość Judyta31

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Judyta31

Od 2 dni boli mnie podbrzusze jak na okres, tak ciągły bol przez kilka godzin, do tego boli mnie w krzyżu. Wczoraj w nocy ból byl dosyć silny. Nospa nie pomaga za wiele... Łykam magne b6 3x2. Brzuch jest raczej miekki podczas tych boli. Twardy robi sie czasem jak leże i tylko ranoi w nocy. Dodam, że bóle typu ciągnięcie mam od samego początku i moj ginekolog ma mnie już chyba dosyc:) ostatnio wizyta byla niecale 2 tygodnie temu i wszystko bylo ok. Szyjka ok. Czy mam umowic sie na wczesniejsza wizyte??? Kolejna mam za tydzien.

Odnośnik do komentarza
Gość Judyta31

Pierwsze slysze... Ja jestem po cc i ponoc to jest przyczyna boli. Boli od ok. 12 tygodni, miedzy czasie 6 razy usg z tego powodu i wszystko ok. Kazda ciaza jest inna. Niepokoja mnie teraz te bole bo wystepuja jednoczesnie- plecy i brzuch.

Odnośnik do komentarza

To trzeba było dodać że to Twoja druga ciąża że jesteś po cesarce. W takiej sytuacji może blizna cię ciągnie bo teraz na nowo jest rozciągana. Ale ogólnie rzecz biorąc jak jest ból to znaczy że coś się dzieje, trzeba tylko dokładnie sprawdzić co.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...