Skocz do zawartości
Forum

Czy to możliwe, że jestem w ciąży?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Wita mam na imie zosia staram sie z mezem o dziecko ostatnia miesiaczke mialam 5.02.2016 roku cykl 31 dni miesiaczke mialam miec 6/7 narzec i do tej pory jej nie ma robilam testy z moczu i wyszly negatywy mam wzdety brzuch mdlosci zachcianki i lekkie pobolewania w podbrzuszu czy to mozliwe abym byla w ciazy ale poziom hcg jest niski mam drazliwe piersi i wyczulony nos sluz rowniez sie zmienil jest go duzo i jest taki bialy dosc gesty na poczatku miala brazowe plamienia ale ustapily po tygodniu c

Odnośnik do komentarza

Najwieksza pewnosc bedziesz miala jesli wykonasz test BHcg..
Ja w pierwszej ciazy mialam doslownie tak samo.. jednak potem poronilam. (Co nie oznacza ze jesli jestes w ciazy Tobie tez to grozi) lekarz powiedzial ze to natura wybiera sobie "silniejsze ogniwa"
Teraz bedac po raz drugi w ciazy w ogole nie zorientowala bym sie, gdyby nie to ze szlam na wesele.. liczylam poprostu kiedy przyjdzie ten znienawidzony okres i czy nie wypadnie czasem w czas wesela.. okazalo sie ze nie mam okresu juz 3 tydz.. poszlam do lekarza i jest!
Synus przyjdzie na swiat za 3 miesiace.. trzymam kciuki, i goraco wierze w to ze i Tobie dane bedzie przytulic maluszka juz za 9 miesiecy. Glowka do gory.. teraz tylko czekaj i sluchaj swojego ciala.
Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...