Skocz do zawartości
Forum

Bóle stawów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem juz gdzie mam jej szukać. W marcu tamtego roku urodzilam córeczkę. W kwietniu na nogach wyszedł mi rumień guzowaty. Miałam masę badań które nic nie potwierdzały i leków które nie pomagały. Wraz z guzami nogi zaczęły bardzo puchnąć i boleć. Zaczerwienienia zeszly dopiero pod koniec czerwca. Jednak bóle stawów skokowych zostały do dzisiaj. A nawet doszly bole dłoni i głowy. Teraz próbuje zrzucić nadprogramowe kilo po ciąży ale ciężko mi z powodu kolan.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc i poradę co robic.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość tomaszmasz

Również miałem problem ze stawami, ból bywał potworny czasem wręcz aż paraliżował i nie byłem w stanie chodzić. Z pomocą przyszedł mi suplement który zamówiłem na stawy Już po tygodniu stosowania czuć było jego działanie ból zaczął być mniej dokuczliwy a z czasem niemal już wcale go nie odczuwałem. Nadal stosuje ten suplement i jestem z niego bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza

Zglos sie do lekarza pierwszego kontaktu niech zleci badanie krwi na OB, CRP czy RF. Sa to czynniki reumatoidalne ktore oznaczaja stam zapalny w organizmie. Zalezne od organizmu jest jak sie objawia. RZS jest to choroba autoimmunologiczna atakujaca najczesciej kobiety w wieku dojrzalym natomiast coraz czesciej atakuje mlode osoby. Wizyta u lekarza nie zajmuje duzo czasu a zaczac dzialac mozna od razu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem w przypadku bólów w stawach samodzielne leczenie się suplementami znalezionymi w sieci nie jest najlepszym rozwiązaniem. Mimo wszystko na samym początku trzeba udać się do specjalisty, który profesjonalnie zdiagnozuje nasz problem, ponieważ możliwości jego przyczyn jest bardzo dużo. Sam od ponad roku borykałem się z bólem w barku. Próbowałem leczyć się suplementami znalezionymi w sieci i nic to nie pomagało, dopiero wizyta u specjalisty zlikwidowała mój problem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...