Skocz do zawartości
Forum

Gardło dziwne gródki i przekrwienia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam choruje na depresje i nerwice juz kilka lat, od ponad roku biore dwa leki amitriptylinum i propranolol
Odkad pamietam zawsze mialem bole zoladka, klatki piersiowej i przelyku, zgagi uczucie palenia.
Od jakiegos czasu zaobserwowalem w jamie ustnej takie przekrwienia i gródki-guzki.
Dodatkowo od jakiegos czasu bola mnie 3 zeby, lewy migdal ktory jest powiekszony i lekko ucho.
Czy to choroba refluksowa ?

monthly_2016_03/gardlo-dziwne-grodki-i-przekrwienia_3718.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Jest tu jeszcze ktoś? Powiem, że mam tak od 3 lat i bardzo brzydko to wygląda gdy zaglądam w lustro. Nerwice stwierdził lekarz rodzinny, bo bardzo pocily mi się dlonie a tsh wyszło dobrze, inne badania z krwi też. I z to z gardłem zaczęło się wtedy i jak pisze ktoś wyżej mam powiększyony lewy migdał podniebienny a laryngolog uznala , że to powikłanie po zapaleniu migdałków (o którym zapaleniu pojęcia nie miałam), ktoś wie czy gardło wróci do normy? Dzięki za odp

Odnośnik do komentarza

Ja też tak mam i się niepokoje, czy to nie przypadkiem objaw HPV w gardle... Polecam wam przejrzeć podwozie czy nie macie gdzieś kłykcin kończystych lub krostek w jakie ustnej. Boli mnie gardło, nawraca ciągle ból ucha no i dość widać te kropki ropne. Boje się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...