Skocz do zawartości
Forum

Możliwość ciąży? Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Biore tabletki naraya od października tj. 5 miesięcy. Wcześniej brałam też około tyle ale miałam 3 miesięczną przerwę ze względu na wyjazd. Powróciłam do nich po wakacjach.
Zawsze tabletki biore regularnie, o 19, nigdy żadnej tabletki nie opuściłam. do czasu...

Miałam stosunek z piątku na sobote koło godziny 1 w nocy. W sobotę zauważyłam że mam tabletke z piątku na sobote. Czyli zapomniałam wziąć w piątek lub ewentualnie w innym dniu ale wtedy nie patrzyłam na numeracje, ale wtedy wchodzi w gre ewentualnie czwartek. ale wątpię, najprawdopodobniej w piątek. Oczywiscie zgodnie z receptą w sobotę przyjełam dwie na raz.

Ale boję się teraz ciąży.
na ulotce pisze że jeśli w pierwszym tygodniu sie pominie to trzeba stosować dodatkową antykoncepcje. W drugim już nie trzeba ponieważ ochorna spada niewiele. piątek to był mój 8 dzień przyjmowania w tym miesiącu, czwartek 7.

Czy jest duże prawdopodobieństwo że jestem w ciąży czy raczej znikome?
Oprócz tego PODOBNO można robić testy ciążowe 2 dni po stosunku, ale są różne na ten temat opinie.Jaka jest prawda?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Będę bardzo wdzięczna, ponieważ jestem bardzo zestresowana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...