Skocz do zawartości
Forum

Ból miesiączkowy w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 2 tyg mam bóle w dole brzucha jakby jajnik bóle przypominają miesiączkowe byłam u swojego ginekologa wtedy mnie jeszcze tak nie bolało przepisał mi no spe wraz z czasem bóle zaczeły się nasilać no spa nie pomaga .Gdy tylko zaczynam coś robić ból sie nasila musze cały czas leżeć bo tylko zaczynam coś robić zaczyna boleć ból pojawia się o różnych porach i trwa różnie do 1 h .niewiem co robić jechać na pogotowie mój lekarz jest na urlopie nie mam do kogo się zwrócić proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/bol-brzucha-w-ciazy-norma-czy-powod-do-niepokoju_35115.html

Z jednej strony różnego rodzaju bóle w ciąży to normalka. Z drugiej lepiej zawsze dmuchać na zimne. Może ten artykuł podsunie Ci rozwiązanie. Mało napisałaś na temat twojego problemu (który to trymestr, czy poza bólem dzieje się coś jeszcze itd).
O stanie medycznym powinien się wypowiedzieć lekarz, więc jeśli się niepokoisz zawsze lepiej po prostu isć do lekarza nawet jeśli nic złego się nie dzieje (chociaż służba zdrowia nie grzeszy gościnnością delikatnie mówiąc). Postaraj się położyć i odpocząć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...