Skocz do zawartości
Forum

Zawroty głowy po marihuanie


Gość Bless

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wczoraj wróciłem z Holandi, gdzie zapaliłem marichane. Od powrotu, mam straszne zawroty głowy, poszedł bym na badania ale boje się, że wykryją mi ją we krwi. Czy wykrycie jest możliwe? / Czy marichuana może wywoływać zawroty głowy?

Odnośnik do komentarza

W ślinie 2-4 dni,w moczu do 3 tygodni,w krwi specjalistyczne testy wykryją ślady do miesiąca,analiza tkanki tłuszczowej pozwala wykryć ślady do 6 miesięcy.Oczywiście jeśli palisz dużo i często te wartości będą wyższe.

zawroty głowy jeśli w ogóle ktoś ma podczas palenia to po paru godzinach ustępują..
nie wydaje mi się że zawroty głowy są spowodowane paleniem marihuany... ale różne używki a różnoraki sposób działają na organizm.. to znaczy... każdy organizm jest inny...

Odnośnik do komentarza

Jeżeli zauważyliście u siebie jakiekolwiek zmiany nastrojów bądź samopoczucia, ewentualnie inne efekty palenia marihuany - np. problemy z pamięcią, dekoncentracja itd., powinniście jak najszybciej skierować się do lekarza, który może zasugerować Wam wizytę u psychologa, ponieważ każdy narkotyk może powodować zmiany neurologiczne i potrzebuje specjalistycznego leczenia. Pamiętajcie, że to, że Wasi koledzy nie mają żadnych skutków palenia albo że Wy paliliście kiedyś i nic się nie stało, nie znaczy, że po następnym razie się nie stanie. Na forum są opisywane przypadki gdzie już po pierwszym zapaleniu konieczna była porada specjalisty. Jeśli nie chcecie leczyć się psychiatrycznie lepiej nie sięgać po marihuanę.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Nie jest bzdurą, że każdy narkotyk powoduje zmiany w pracy mózgu. To jest fakt. Jeśli chodzi o marihuanę i inne kanabinole to zawierają one substancję THC. THC i jego metabolity umiejscawiają się w przestrzeniach synaptycznych. Spowalniają przechodzenie potencjału czynnościowego w neuronie oraz wpływają na pracę neuroprzekaźników, stąd ich wpływ na psychikę. Ponadto THC jest również katalizatorem rozwoju chorób psychicznych.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

We wrześniu zapaliłam po raz drugi i strasznie źle sie poczułam tzn miałam wrażenie ze zaraz umrę szybkie bicie serca i te sprawy. przez 3 tygodnie po tym miałam takie jakby zawroty głowy ale z czasem minęło. Teraz po pół roku te zawroty głowy wróciły. Wy daje mi sie ze to traumatyczne przezycie obudziło we mnei jakąś nerwice ostatnio bardo duzo sie denerwowałam i może dlatego to wróciło. ? co pani o tym sądzi??

Odnośnik do komentarza
Gość a mnie poraża

że gdy niepełnoletni mówi o dostępie do narkotyków nie jest pouczany, że to nie legalne
ale co tam... skoro tu są osoby o takiej moralności, że żal, dilera do paki, bachora do rodziców zaraportować, że używa substancje zakazane prawem, póki co palikot na szczęście nie rządzi i to o czym tutaj mowa jest NIELEGALNE !!!

Odnośnik do komentarza

Co z tego, że nielegalne, po co mamy pouczać w tej kwestii, skoro każdy o tym wie? Owszem jest nielegalna ale kto chce i tak ją zdobęcie i zapali, to jego własna wola my możemy gadać a inni i tak będą robili swoje, więc po co się powtarzać? każdy ma swój rozumek i robi to co uważa za słuszne, poza tym skąd wiesz, że kiedyś jej nie zalegalizują na własny użytek? Ale nie o tym chcę pisać, ja nie będe ganiała po forum za młodzieżą i przeprowadzała wykłady antynarkotykowe czemu nie itd.

Chciałam tylko napisac do uzytkownika bez nicka, że jeśli po marihuanie utrzymują Ci się objawy, np. zawroty głowy, albo te objawy się nasiliły pod wpływem stresu czy pojawiły na nowo, to po pierwsze nie powinieneś już więcej palić a po drugie skonsultuj się z lekarzem psychiatrii mozliwe, że potrzebna będzie psychoterapia lub badania neurologiczne.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

byłam u neurologa nie paliłam już nigdy więcej. to byl ten jeden raz. neurolog powiedzial że jest wszystko w pożadku zrobili mi TK głowy i ok i badania krwi i wzroku tez wyszły ok. podejzewam że to ze stresu ponieważ jestem ogólnei osobą newową a teraz mam dużo stresu z powodu ojca który nadużywa alkoholu

Odnośnik do komentarza

chciałam jeszcze powiedzieć że to zdazyło sie we wrzesniu i zawroty głowy trwały 3 tyg i ustapiły całkowicie a teraz tak jakby nastapił ich nawrót. kiedy sie uspokoje i zapominam o tym one ustepuja lekko a jak sie zdenerwuje to wracaja.. myslałam ze przejda calkowicie tak jak wtedy

Odnośnik do komentarza
Gość Ja paliłam

Nie sądzę żeby zawroty głowy były spowodowane paleniem marihuany, ale jeśli była zmieszaną z tytoniem to jest to właśnie popularny skutek. Poza tym możesz iść do laryngologa ponieważ zaburzenia równowagi to sprawa uszu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...